2737
2739

کسانی رودیدم که خیلی بدی میکنن،اخلاق ندارن واحترام نمیذارن ولی بقیه هواشونودارن،وخوشبختی مال اوناست روزبه روزپولدارترمیشن غرق دررفاه واسایش،چرااینجوریه؟ 

خیلی وقتا میگم خدایاپس عدالتت روکی نشون میدی؟چرابقیه که رفتاراشون بده روزبه روزعزیزترمیشن ویکی مث من که هوای همه رودارم روزبه روز همه باهام بدی میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا مشکل منم همینه مادرشوهرم و خانواده شوهرم کلی ما و بقیه رو عذاب دادن روز به روز خوشبخت تر و پولدارتر 

خیلی ناراحتم کاش خدا جوابم میداد😢😢

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2738

عدالتی وجود نداره.واقعا وجود نداره این اعتقاد و نظر شخصیه منه

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

خوشبختی به اینا نیس

خوشبختی یعنی اینکه بقیه از بودن در کنار تو لذت ببرن نه از ترس بهت احترام بزارن

یعنی برای دیدنت لحظه شماری کنن ....

خوشبختی به پول نیسسس...

اگه همسر خوبی داری پدرو مادرت بالا سرتن  ....سالمی یعنی خوشبختی

خدارو تو زندگیت اگه احساس کردی و باور کردی همیشه کنارته اون روز بدون واقعا خوشبختییی

مثلاجاری من خیلی بدنیت وچاپلوسه،خیلی پول پرسته نمیخادهیشکی خوشبخت باشه،خانواده شوهرم میشناسنش ولی بهش بهامیدن الکی،انگارخانوم ملکه الیزابت هستن اونوقت به کلی شان ومقام هم رسیده،هم کارخوب داره خودش وشوهرش هم باشوهرش رفتن خارج،من شاکرخداهستم ولی تعجب میکنم که چراخدااینقدربعضیها روکهبی اخلاقن بالامیبره

2706