2726

سلام .فردا صب نوبت دارم برا سونو تشکیل قلب.پسرم خیلی هیجان داره.زودی خوابید گفت من ساعت 6بیدارت میکنم باهم بریم پیش نی نی 

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

چند وقتشه نيني؟!؟

انشالله به سلامتي🙏❤️

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی استرس دارم .قبلا ی بارداری شیمیایی داشتم ک تو پنج هفته سقط شد 

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
2728
چند وقتشه نيني؟!؟ انشالله به سلامتي🙏❤️

هفت هفته طبق حساب من.

الهي بگردم عزيزم من دوماهه سقط كردم واسه تشكيل نشدنش قدر بدون خيلي سخته واسه منم دعا كن

کاش تا ده هفتگی صبر میکردی خیلیا تو هشت هفته هنوز قلب دیده نشده

عزیزم چ ذوقی هم داره انشالله نینی سالم و سلامت بیاد بغلت

ممنون گلم.باور میکنی با لباس بیرون خوابید.تا وقت کم نیاره صبح

کاش به بچه ها انقدر زود نگید که یه نی نی دیگه تو راهه اونا مثل ما نیستن طاقتشون کمه دیر میگذره براشون نه ماه بهتره از ماه پنجم به بعد بهشون بگید که کمتر انتظار بکشن 

همه را بیازمودم....ز تو خوش ترم نیامد...مولانا
2706