2733
2734
جدی پس اگه دوست داشتی پژوهشگر شی باید رشته منو میخوندی. من زیاد از پژوهش خوشم نمیاد.

نه من خودم شیمی ام و عاشق رشته ام.محقق داروساز میشم اگه خدا بخواد 

هر شغلی سختیای خاص خودشو داره

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...
چرا نمیتونی..؟؟؟ وقتشوندارین

نه عزیزم وقتشو که دارم. درخواست دادم برای مدارس غیرانتفاعی ببینم چی میشه. منظورم معلمایی بود که فرهنگیان خوندن و دیگه استخدامن. دوره ما فرهنگیان نبود. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من خودم شیمی ام و عاشق رشته ام.محقق داروساز میشم اگه خدا بخواد  هر شغلی سختیای خاص خودشو دا ...

ایشالا عزیزم محقق داروساز بشی عالیه. برای دکترا میتونی داروسازی شرکت کنی درسته؟

2731

من تا یه مدت عشق معلمی بودم ولی مامانمو که دیدم پشیمون شدم

البته الان آسون تر شده ولی انقده گچ تخته خورد و حنجره پاره کرد الان گلوش ناراحته،پاهاشم همه واریسه

بچه ها الانم عین گودزیلان اعصاب میخواد واقعا

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

مادر و پدرم هردو سی سااال توی اموزش و پرورش این مملکت زحمت کشیدن!!دریافتی مامانم به دو تومن هم نمیرسه ,پدرمم همینطور,حالا فکر کنید چطور باید زندگی بچرخونن و بچه عروس داماد کنن! اواز دهل از دور خوشه,خداروشکر من پدرم کارگاه چوب دارن وگرنه که معلوم نبود اوضاعمون چطور بود,مامانمم ارتروز شدییید دارن همشم به خاطر سرپا ایستادن بوده

باردار نیستم:)
2738
خداییش برای خانم ها خیلی شغل مناسبیه به نظرم حقوقش هم متناسب با کارشونه چون عید ها تعطیل هستن با ح ...

دقیقا ساعت کاری کارمندا رو با معلما مقایسه میکنین

بنده خدا زن های کارمند

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
نه من خودم شیمی ام و عاشق رشته ام.محقق داروساز میشم اگه خدا بخواد  هر شغلی سختیای خاص خودشو دا ...

میشی ایشاله... فقط برای دکترا نمونی ایرتن کاملا بی فایدست برا علوم پایه!

درون من جهانیست که فرومانروایش وجدانم است... 
ایشالا عزیزم محقق داروساز بشی عالیه. برای دکترا میتونی داروسازی شرکت کنی درسته؟

دکترای تخصصی میتونم برم،مهر وزارت علوم پای مدرکم میخوره و بیشتر جنبه تحقیقاتی داره.

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...
2706