2733
2734
عنوان

توروخدا نکنیم این کارارو

578 بازدید | 36 پست

خانوما نمیدونم خواسته یا ناخواسته بعضی وقتا ما باعث دلزدگی یه نفر از زندگیش میشیم.مثلا طرف تاپیک زده شوهرم بهم پول نمیده خانومه جواب داده واا،من اصن بدون اینکه بگم شوهرم پول میریزه تند تند تو کارتم☺یا یکی تاپیک میزنه خانواده شوهرم دوسم ندارن یکی میات جواب میده وای من خانواده شوهرم برام میمیرن،بزن تو دهنشون یا به شوهرت بگو دعواشون کنه☺

اصل مطلبم اینه که ماها که تاپیک میزنیم از لحاظ خودمون همیشه حق باخودمونه و با تعصب تایپ میکنیم،یعنی حس و حرف خودمونو القا میکنیم به خواننده تا اونجوری که ما دوست داریم درکمون کنه.چه بسا که با راهنماییامون زندگی خیلیارو بهم میریزیم یا حتی اعصابشونو.چون ما واقعیتو شرایط یه نفرو کامل نمیدونیم.همیشه باید طرف دیگه رو هم مدنظر قرار بگیریم.توروخدا بیاین موقع راهنمایی کردن دل کسی رو نسوزونیم یا آتیش بیار معرکه نشیم،یا حداقل کل جریانو بفهمیم بعد نظر بدیم،اونم در راستای بهتر شدن وضعیت زندگی و طرفین...ببخشید خیلی نوشتم.چون خودمم بعضی وقتا همینطور میشمو چشمامو میبندمو نظر میدم بدون فکر به عاقبت این نظرا...مرسی خانوم گلا.به امید بهتر شدن زندگی همههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچقدر بگی . فایده داره ؟

برو اون تاپیک پربازدید رو ببین :

من اگه جای تو بودم بچه م رو سقط میکردم طلاق میگرفتم .

تو همه صفحه ها هم اینو نوشتن.

واقعا دلم میخواد زندگی های خودشون رو ببینم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2731

👍👍👍👍

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2738

آخ یا میگیم بچه م خواب نداره گریه میکنه

در هممون لحظه بچه تمام آدمها بهترین بچه دنیا به شمار میره

تمام حرفت خلاصه التماس درک کردن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

متاسفم برا آدمایی ک بدون اینکه مساله رو بفهمن و درک کنن نسخه می پیچن…  کااش ی ذره بیشتر کتاب بخونیم شاید فرهنگ سازی شه و دست از قضاوت های بی مورد برداریم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

و همیشه برام عجیبه اینا از عواقبه کامنتی که میذارن نمیترسن؟؟؟؟ شاید یه نظره خیلی ساده رو استارتر تاثیر بذاره چرا که تو شرایطه روحی مناسبی نیست و ممکنه احساسی تصمیم بگیره 

واقعا بعضی نظرا خیلی ترسناکه 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2706