2726
عنوان

من اصلا نمی فهمم بابا یعنی چی

1132 بازدید | 73 پست

چند ماهه نوزاد بودم که پدرم فوت کرد. همیشه حسرت پدر رو داشتم از بچگی تا الان. تو مدرسه پدرای بچه ها میومدن دنبالشون ولی من نه. 

امروز پست امیرمهدی ژوله رو دیدم با دخترش داشت حرف میزد چقدر غصه خوردم چقدر آه کشیدم از بی پدری و یتیمی. 😢😭

اصلا درک نمیکنم پدر یعنی چی واقعا مفهومی به نام پدر تو مخیله ام نیست. تا حالا یک بار هم نگفتم بابا. حسرت بابا گفتن به دلم مونده

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند/ چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند... )حافظ(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرتون دوباره ازدواج نکردن؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728
پدر داشتن چه جوریه؟

عزیزدلممم😍منم که بابا دارم ولی نمیدونم باباداشتن چجوریه همش پیش خودم میگم اگر الان عین بقیه باباها سالم بود بهم چی میگفت؟ چه حسی داشت؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

کاش منم وقتی بچه بودم بابامو از دس میدادم

خیلی اذیتمون میکرد خیلی زجرمون میداد 

الان گوشه گیریام بخاطر اونه .اهتماد به نفس پایینم بخاطر بدیهای اونه.

کاش منم بابا نداشتم

❤روزای سختی رو گذروندم ولی امیدم به خداست.مطمئنم بهترینا رو برام رقم میزنه.به لطف و مهربونیش ایمان دارم😊🌷

یادم نمیره وقتی راننده اتوبوس مسنی بهم گفت دخترم چقدر ذوق کردم. چقدر دوست داشتم پدر داشتم

دارم با گریه می نویسم 😢😢😢

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند/ چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند... )حافظ(

وقتی میبینم باباها قربون صدقه دخترهاشون میرن یه جوری بهشون خیره میشم خودمو تجسم میکنم😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
مادرتون دوباره ازدواج نکردن؟

نه. موند ما بچه های قد و نیم قد رو بزرگ کرد. مادرم 29 سالش بود بیوه شد. جوونیشو گذاشت برای ماها

کاش منم وقتی بچه بودم بابامو از دس میدادم خیلی اذیتمون میکرد خیلی زجرمون میداد  الان گوشه گیر ...

وای منم امشب اینقدر گریه کردم کاش منم بابا نداشتم هی میخواستم خودمو بزنم به بی خیالی گریه نکنم اخرم نشد 

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
2706