2703
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592504 بازدید | 17786 پست
سلام دوستای خوبم

منم امروز رفتم دکتر و انشاله برای چهارشنبه نوبت انتقال بهم داد و بعدش هم رفتم مرکز و کارهای پرونده اش را انجام دادم،به جای آمپول برام شیافت نوشت ولی از 60 تا فقط 30 تاش را بهم دادند و گفتند دارو فعلا نیست و گیر نمیاد ،من موندم میخواد چی بشه که اینقدر قحطی دارو اومده!!!
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
مامانی محمد صائم

عزیزم چقدر مضطربی!!!!!! دوست خوبم من آدم مذهبی نیستم ولی با تمام وجود تو این 2 سال فهمیدم خدا باید بخاد تا یکی به دنیا بیادش یا از دنیا بره

دختر خوب به دکترت اعتماد کن و به خدات اعتقاد داشته باش و توکل کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غریبه جونم
از امروز تا چهارشنبه بهترین دعاهای خیرم رو براتون میفرستم تا انتقال خوبی داشته باشی... (راستی جاری من دختر خوبیه...)

توسل جونم
تو رو خدا مراقب خودت باش... آدم با یک بار آموزش که آمپول زن نمیشه!!!

ماری جون
خوش اومدی... امیدوارم با اولین درمان نتیجه بگیری...

ماما ماری جونم
انشاء ا... خواب قشنگت به واقعیت تبدیل بشه... من این هفته میرم پیش دکتر قوامی تا ببینم نظر قطعیش چیه . آخه گفت اول عکس رنگی بگیر تا ببینم اوضاع چطوره؟ عکس رنگی و آزمایش هم خدا رو شکر خوب بود. تا ببینم نظر دکتر چیه...

آوا جونم... شبنم جونم... عسل بانو جونم... همه و همه و همه دوستتون دارم
انّما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون...
2720
سلام دوستای خوبم
محیا جونم سریعتر عکست رو بنداز دیگه من دوست دارم با هم شروع کنیم البته من از سه روز دیگه شروع میکنم به خوردن ال دی انشاالله همه نتیجه بگیرییییییییییییییم
مامانی محمد ضائم جان وش اومدی باید اول بگم اگه صفحه اول رو بخونی اطلاعات خوبی بدست میاری . البته با اجازه شبنم جون جواب میدم .منم با نظر شبنم جون موافقم اگه پیش یه دکتر باشی بهتره تا مراکز .چون دیگه از خیلی جهت ها خیالت راحتتره حداقل با یه دکتر سر و کار داری .البته من خیلی ها رو دیدم که از مراکز جواب گرفتن .همه چی دست خداست نگران نباش نظر بچه ها رو بخون و خودت تصمیم نهایی رو بگیر .انشاالله موفق باشید

مهشید جونم داروهات رو قطع نکن تا از دوم من یکی از دوستام از دومش مثبت شد حداقل اینه که خیالت راحتتره و بعدا پشیمون نمیشی

دوستون دارم بوس
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
ماما ماری جونم...
عکس انداختم گفتم که ... خدا رو شکر چیزی نبود. توی این هفته میرم پیش دکتر که عکسم رو ببینه. گفته فیلم لاپاراسکوپی رو هم براشون ببرم تا ببینن.
راستی یه سوال... دکتر قوامی که اهل زیر میزی و رومیزی و این حرفها که نیستن؟؟؟

مهشید جونم...
شاید زود باشه برای نتیجه قطعی آزمایشت... ولی امیدوارم هر چی خیر و صلاحته برات رقم بخوره عزیزم...
انّما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون...
سلام مهشید جان میدونم الان هیچی تسکینت نمیده ولی صبور باش خواهر تو امسال مامانی
محیا جون من دفعه قبل شدید هایپر شدمرفتم بیمارستان دکتر خودم طرازی نیومد قوامی عملم کرد هیچی هم نگرفت تازه دو روز بعدش دوباره اب تو شکمم جمع شد خود طرازی عمل کرد کلی هم پول گرفت با اینکه خطای خودش بود
سلاااااام دوست جونا

چیستا جون اون چه ماماى احمقى بوده که تو دل تو رو خالى کرده هیسترو یه عمل تشخیصى سادس که خیلى از خانمهایى که میخوان ivf کنن انجام میدن اصلا هم جاى نگرانى نیست

تبسم جون رشته من ربطى به پزشکى نداره ... فقط خودم خیلى فوضولم شاید هم تو ضمیر ناخداگاهم دوست داشتم پزشک بشم و الان مبتلا به عقده خود پزشک بینى شدم

فاطمه جون زدن آمپول ها اصلا کار سختى نیست فقط هر کدوم رو قبل از زدن بروشورش رو بخون ... روش قاطى کردن و زدنش رو نوشته ، اونایى که چندتا سوزن داره یکیش مال ترکیب کردن و کشیدن تو سرنگه ( همون کلفته) یکى دیگه مال تزریق معمولا رنگ ته سوزنش با هم فرق میکنه و تو بروشور نوشته کدوم رنگ سوزن مال ترکیبه کدوم مال تزریق. فاطمه جون براى سرما خوردگیت از عطارى پولک بگیر دم کن بخور عالیه

بادوم جون مرسى از محبتت

ترانه باران عزیزم از الان بخور ضرر نداره

مرضیه جون حجامت براى خیلى چیزها خوبه ولى من نمیدونم براى ivf هم خوبه یا نه ، یعنى تا حالا هیچ کس تجربه اى در این مورد نگفته. در مورد استراحت هم دکتر من میگه ٤ روزاستراحت نسبى و بعدش کارهاى سنگین نکنین ، خیلى از دوستان سرکار رفتن و کاراشون رو خودشون کردن جوابشون هم مثبت شده

مهتا جون کیوتن رد اصلا پیدا نمیشه همون معمولیش رو بگیر

رزا جون روغن تخم کتان از کجا گرفتى ؟؟؟ منم میخوام
مگه قبلا عکس رنگى نگرفتى ؟؟ خوب اگر رحم دوشاخ بود که تو عکس رنگى نشون میداد

محیا جون چه خوب که عکس رنگى برات راحت بود ، عکس رنگى بدترین خاطره زندگى من بود تا حالا اینقدر درد نکشیده بودم

آخخخخ غریبه جون گفتى ... مرداد و شهریور هم عروسى هم عروسى داریم ... یعنى میشه تا اون موقع قلمبه شده باشم و دیگه کسى بهم نگه چرا حامله نمیشى

آرمینه جون تو این مدت اصلا نباید چیزهاى نفاخ و ترش بخورى

آبتین آراد جون شما که فقط انتقال دارى لازم نیست کیوتن بخورى

نى نى ناز جون ١٠ تا تخمکت مبارک باشهههههه

ازى کانادا جون من استرادیول میخوردم حالت تهوع داشتم

هالان جون چه روز خوبى انتقال دادى انشاالله که جوات هم مثبت میشه

الى بلا یادت باشه این داروها همش هورمونییه و آدم بیخود حساس و زود رنج میشه ، من که دائم به خودم یادآورى میکنم البته اشتباه از دکترمه ... این همه آمپول داده یه دونه آمپول ضد هارى بهم نداده خوب منم همش عصبانى میشم میخوام آدم ها رو بکشم

مینا جون با iui نمیشه تعیین جنسیت کرد فقط باید ivf کنى و pgd انجام بدى ، هزینه pgd جدا از هزینه ivf هستش ، من فکر میکنم حالا که علم اینقدر پیشرفت کرده که میتونیم به خواسته هامون برسیم چرا که نه ... البته مراحل ivf سخت و پرهزینس و شانس موفقیت هم ٣٥ درصد هست ولى اگر کسى انگیزه کافى داشته باشه تمام سختى ها رو هم تحمل میکنه .... فکر میکنم شما که دوبار باردارى طبیعى داشتى و مشکلى ندارى شانس موفقیتت بیشتر باشه اما این هم درنظر بگیر احتمال داره تمام جنین هایى که برات تشکیل میشه پسر باشه . بعد از زایمانت هر وقت خودت آمادگى داشتى میتونى ivf کنى . امیدوارم به تمام آرزوهات برسى و درکنار همسر و فرزندانت زندگى شیرینى داشته باشى

مامانى محمد صائم وقتى بتا کمه و کم میره بالا یعنى اینکه جنین خوب لانه گزینى نکرده یا اینکه تخمک یا اسى ضعیف بوده .... اینطور جنین ها تا ماه ٣ سقط میشن یا قلبشون تشکیل نمیشه پس همون بهتر که تا اون موقع نکشه و زودتر سقط بشه چون هرچى ماه بالاتر بره آدم بیشتر ناراحت میشه . پیش بهترین دکتر هم برى بازم شانس ivf ٣٥ درصد هست . من فکر میکنم پیش یه دکتر برى بهتره تا مراکز

مهشید جون متاسفم ، خدا رو شکر روحیت خوبه بلاخره یه روز هممون مامان میشیم

آوااااا من نمیدونستم تو اینقدر پاچه خوارى.... راست بگو لاى گل هایى که براى مادر شوهرت فرستادى چندتا زنبور قایم کرده بودى

شبنم جون من از این قرتى بازى ها بلد نیستم با قرمز و سبز و آبى بنویسم من بى سفاتم

دوست جونا من ٢شنبه پانکچر دارم برم ببینم اون تو چه خبره ... یه تیم فوتبال ازش در میاد
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
2714
دوستای خوبم ممنونم که بهم پاسخ دادین. شما همه خیلی مهربونین و ایشالله سال دیگه این موقع همتون جزو مامان ها هستین. یکی از بچه های کلوپمون که از آی وی اف نتیجه گرفته بود می گفت تمام نه ماه بارداری رو باید آمپول بزنی؟ این درسته آیا؟
اینجا خیلی ها رو دیدم که اومدن نوین مشهد، نوین کارش خوبه؟ من خودم مشهدی هستم و تصمیم داشتم واسه آی وی اف بیام تهران. میشه بگین کدوم بهتره؟
بازم ممنون از همه مامانای مهربون آینده
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
سلا م دوست جونا

بالاخره به لطف خدا و با دعای شما دوستای گلم پریسا مامان شد

امروز طاقت نیاوردم رفتم آز دادم بتام برا روز 13 انتقال 499 بود

خیلی به یادتون بودم و امیدوارم همه این روزو تجربه کنین

خداجونم شکرت
هوراااااااااااااااااا پریساجونم خدارو شکر انشاالله سالم باشی نی نیها خوب خوب همشون به دل مامانشون چسبیدن خییییییییییییییییییلی خوشحالمممممممم بووووووووووس

داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
دوستایی که این مدت به یادم بودین و برام دعا کردین خیلی ازتون ممنونم

مهشید جونم خیلی ناراحت شدم آزت منفی شد ولی مطمئن باش حکمتی توشه آفرین به تو که روحیه خوبی داری

برای دوستای گلم هالان ،بادوم ، متولد دی، مامان دوقلوها آرزوی بهترینهارو دارم

یاسی جون ببخشید دیر جواب میدم بله همون دیکلوفناک بود

فاطمه جونم آمپولای منم اون شکلی بود اول بست ،پرس هرچی پودر رو باز میکردم آمپول پر آب هم سرش پیچی بود باز میکردم باسوزن کلفت آب تو سرنگو داخل پودر میکردم بعد که حل شد سرنگ خودش میرفت بالا آب میرفت توش بعد سوزن نازک کوچولو سرش میذاشتم و تزریق میکردم

عسل جونم ایشالا که عمل پانکچر خوبی داشته باش راستی اون تو چه خبره ؟ چند تا فولی داری؟

شبنم جونم خیلی زحمت کشیدی واسه تاپیک دست گلت درد نکنه

پریساجون وقتی خبرت رو خوندم های های گریه کردم ازته دل شاد شدم؛شادی که خیلی وقت بود مهمون دلم نشده بود؛ وشکرخداکردم که اشک شوق بود؛ مبارکه عزیزم انشا‏... بارداری خوبی داشته باشی؛میبوسمت مواظب خودت باش
من به دستان خدا خیره شدم....
2706