2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593256 بازدید | 17786 پست
مرسی شبنم گل مهربون .سلام چیستا جونم راستش مدت هاست نسبت به قضیه بچه دار شدن خیلی سرد شدم بعضی وقت ها می خواهم بی خیالش بشم نمی توانم خلاصه هر دو خیلی دو دل شدیم . وقتی یه مدت زمان زیادی از زندگیت می گذره به یک آرامشی می رسی که دلت تغییر و تحول نمی خواهد. آن زمانی که خیلی دلم می خواست برای داشتنش روزهای زیادی اشک می ریختم نشد الان دیگه دل اینکه بروم دنبالش و نشه را ندارم یک زمانی خیلی برای بچه دار شدن انرژی داشتم و این زمان خیلی طولانی بود و نشد . الان واقعا نمی دانم چیکار کنم و حس می کنم زمانی باید بروم دنبالش که با تمام وجود بخواهم مثل گذشته هایی که درمان می کردم. از اینکه تفاوت سنیم با فرزندم زیاد بشه همیشه بدم می آمد ... تنها چیزی که برایم آزار دهنده شده فشار اطرافیانم است. شاید همین باعث شده نروم دنبالش چون من خیلی لجبازم وقتی زیاد بهم فشار می آورند خیلی زورم می گیره احساس می کنم جسم من برای کسی مهم نیست و فقط دوست دارند نوه دار بشوند هر چند که ته دلم می دانم اینطوری نیست و اول دلشون برای من شور می زنه که یه روزی تنها نمانم ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
چیستا جان

مرسی عزیزم از دعای قشنگت. من وقتی امپولامو می زنم همش فکر میک نم هر کدوم از تخمکام یکی از بچه هامن. یکی از دخترامن

شبنم عزیزم

من یه کیسه پر یخ از خونه بر می دارم اول آمپول عضلانی رو می زنم تو فاصله ای که میره خانومه امپول زن زیر جلدی مو اماده کنه من کیسه یخو می ذارم رو شکمم جوری که تمامه نافمو و کناره های نافمو بگیره بعد از چند دقیقه که خانومه میادش من بی حس شدم دیگه

خیلی روشه خوبیه خیلییییییییییییییییییی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامان دو قلو ها ، مهشید جون ، پریسا جون و متولد دی و هالان عزیزم....از ته قلبم آروز دارم مامان شد رو جلو اسمتون ببینم تا سف مامانا یه کم واسه ما خلوت بشه....

با خودم میگم 1 ماه دیگه که نوبت انتقال به من برسه هیچ کس اینجا نیست تا بهم روحیه بده....انشالا همه مامان شدن و ویار دارن نمیتونن بیان....

آوا جون من عذر میخوام که با احساسات شما بازی کردم....البته دقت کنی من هیچوقت آوا رو بدون آ با کلاه نمینویسم که جسارت نشه.....اون کلمه اول پست یاسی اوا مخفف ای وای بود که باعث شد سوئ تفاهم بشه.....بنده پوزش میطلبم.

مینا جون سلام.خدا بهت ببخشه....ما همه از خدا فقط بچه میخوایم که سالم و با هوش باشه....دختر پسر برامون فرقی نداره.شاید اینجا کسی نتونه تورو درک کنه که دختر دوست داری.همه با شنیدن این جمله که تو اولین اقدام باردار شدی یه شوقی آمیخته با غبطه تو چشاشون میاد که دیگه بقیه حرفت نامفهومه.هر کسی هم بیاد نظر بده 100 درصد میگه نکن این کارو.خیلی سخته.واقعا سخته.انگیزه میخواد......من از تو میپرسم....دختر میخوای ولی سالم نباشه خدای نکرده؟؟؟بسپر به خدا....شاید تو ژن تو یا همسرت یه چیزی هست که اگه دختر بیاری ممکنه معیوب باشه...فامیل ما یه بنده خدایی 3 تا دختر داشت و پسر میخواست.خدا نداد بهش.بعدا فهمید اگه پسر میداشت ژنتیکی دیابتی متولد میشد و تو جوونی کلیه و چشمشو از دست میداد.... با همه این اوصاف هر اطلاعاتی که بخوای از نوع عمل گرفته تا هزینه ها آدرس مرکزا صفحه اول هست.

آلاله جون خدا قوت مادر.....کاش یکی بیاد کلی توضیح بده چطور آمپول میزنن تا تو خونه خودمون بزنیم و روزی 2 بار نریم تزریقاتی.

هدیه جون شما به من بگو.....آخه چطور میشه به خانواده همسر محبت کرد در حالی که عیب روت میذارن ( به من میگن پسر ما هیچ عیبی نداره...تو از بس سنت کمه و رحمت رشد نکرده بچه دار نمیشی.من 22 سالمه ) و با همه روند درمانت مخالفن و عوض حمایت روانی و عاطفی همش ابراز ندامت میکنن از نادانی ما....که چرا شما میرین دکتر؟؟نباید برین.

هاوین جون من تا حالا هنوز آمپول نزدم.از آخر همین هفته شروع میکنم.میدونم که قبل آمپول باید یخ بزارم.چه بازو و چه شکم.گونال و سوپر و دکا و فوستیمون اگه کسی داره میشه یخ گذاشت.اما فکر کنم پروژسترون چون روغنیه یخ بدترش میکنه و باعث بشه دیر تر جذب بشه.دوستانی که تجربه دارن .... درست میگم؟

غریبه جون انشالا که همشون جنین بشن عزیزم و خوبم رشد کنن.

چیستا جونم سلام.خودت در چه حالی مادر....خوبی انشالا؟
بچه ها یه مثال میزنم..... تو جعبه ی گونال معمولی... من یه سرنگ میبینم که توش آب داره با یه سوزن بلند که بهش وصله.یه شیشه پودرش که پودری نیست و مثل خمیر چسبیده ته شیشه.(این حالتا رو میگم چون میترسم آمپولام خراب شده باشن چون 250 ک.م راهو آوردمشون خونه) + دو تا سوزن دیگه که یکیش وحشتناک کلفته و اندازه نوک خودکار بیک شایدم بیشتر....و یکیش معمولیه. من موندم این آمپول چرا 3 تا سوزن داره.واقعا پرستار میدونه چطور بزنه؟آخه پرستارای اینجا کمتر دیدن و همه تازه کارن...

فوستیمون که مشخصه یه شیشه آب داره و یه شیشه پودرش که شبیه یه تیکه ابر اینور اون ور میره.مشخصه تو شیشه خلاء .به من گفتن 2 تا پودر با یه آب و یه پودر با یه آب دیگه بزن.چون 3 تا همزمان باید بزنم اذیت نشم.

دکاپیتایل هم روش نوشته سرنگ آماده تزریق من بازش نکردم ببینم چجوریه توش....

حالا یکی نحوه تزریق اینا رو توضیح بده....جلو جلو مرسیییییییی
این متنو تو سایت ایران سلامت نوشته بود برا گونال.اما من هرچی نگاه میکنم سر سوزن خاکستری نمیبینم.هر دوش صورتیه و یکی صورتی کم رنگ یکی پر رنگ.

1- تزریق باید به صورت زیر جلدی انجام گردد.
2- نواحی مناسب جهت تزریق: دور ناف، روی ران، روی بازو
3- بافت زیر پوستی با شصت و انگشت اشاره به بالا کشیده و سپس با دست دیگر طول سوزن را با زاویه 45 الی 90 درجه وارد پوست نمایید.
4- آسپیره قبل از تزریق الزامی است.
5- حل کردن پودر در آب مقطر به صورت دورانی و به آرامی و با سوزن صورتی انجام شود.
6- جهت تزریق حداکثر می توان 3 پودر را در یک حلال، حل نمود.
7- پس از حل نمودن تعداد پودر مورد نظر در حلال جهت تزریق سر سوزن خاکستری استفاده شود.
8- محل تزریق را برای نوبت بعد تغییر دهید.
2728
سلام اول ممنونم از محیا جون شبنم عزیز و هدیه جان که جواب من رو دادید اره قرارداد دارم و پول رو میخوام بعد از زایمان بهش بدم میتونم بپرسم دکتر شما کیه؟
من بیماری مادرزاد قلب دارم و نمیتونم خودم باردار شم از طرفی به خاطر شرایطم خیلی نمیتونم داروی هورمونی بگیرم چند نفر رو تاحالا پیدا کردم که همه نیمه راه دبه در اوردن و دستم رو گذاشتن تو پوست گردو حالا با یه خانم دیگه اشنا شدم خدا کنه این یکی سرکار نگذارتم
یه سوال شیاف همون کار امپول رو میکنه یا تاثیرش کمتره؟ شما امپولا رو از کدوم داروخانه میگیرید؟ کلا هزینه نوین و داروها چه قدر میشه؟
وااای ببخشید خیلی سوال پرسیدم
اگر با من نبودش هیچ میلی**چرا ظرف مرا بشکسته لیلی
شوشوی من که میگم تو باید برام بزنی میگه اولا که حق نداری خودت بزنی....دوما تو تزریقاتی هم من میرم بیرون وامیستم بعد که زدی بگو بیام تو با هم برگردیم خونه.هر چی میگم خودم بزنم یا خودت بزن میگه حرفشو نزن....خودش عمرا برام نمیزنه...من دوست دارم خودش بزنه ولی دل نداره....حتی وقتی پری میشم میگه یه وقتی نوار عوض کن من خونه نباشم....

آوا جون دوسم داشته باش دیگه.....

نازدونه جون من شنیدم شیاف پروژسترون هم مثل آمپولشه ولی مشکل اینجاست که وقتی واژینال میزاری نصفش میریزه بیرون و جذب نمیشه.خیلی ها با این کار نتیجه منفی گرفتن.آمپول دیگه آدم خیالش راحته.
نازدونه جون من نوین میرم و با دکترای نوین پیش میرم هزینه عمل دی ماه91 شده1.710.000تومان داروها هم 900.000تومان شده ان شاا... که یک ساروگیت خوب پیدا کنی و موفق بشی عزیزم
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلام خانم ها امیدوارم خوب باشید منم اطلاعاتمو میزارم با اجازتون

ماری... 30...5سال...3سال و نیم...تنبلی لوله های رحمی و یکم آندومتریوز ...1یک بارداری خارج از رحم و 1 بار لاپرا و 1 بار بیوپسی رحم و .وارد سیکل میکرو شدم ...دکتر سیده سهیلا عارفی

منم دعا کنید تو سیکلم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین خدایا هزاران بار شکرت معجزه کردی
سلام دوستان من تازه عضو شدم

من 8ساله که اقدام کردم ولی بی نتیجه بودشو شو 6سال پیش عمل کرد ولی بازم حرکت اسپرم ضغیف بود سال 86آ وی اف

کردم تو مشهد ولی نشد حتی از جنین فریزم استفاده کردم ولی...

دوباره یکسال قبل تو رویان میکرو کردم چند روز مونده به اینکه آز بدم پری شدم و رویان گفت آز بده که بتا بود7 دوباره دو روز

بعد تکرار کردم شد24 و دوباره یکروز بعد 23 رویان زنگ زدم گفت نی نی در کار نیست داروهاتو قطع کن

کسی هست منو راهنمایی کنه نمیدونم دوباره برم یا نه یک مرکزی از رویان بهتر هست که امید زیادی بده برای مامان شدن
خداوندا شکرت بخاطر اینکه مرا امتحان کردی وبعد ده سال مصلحت دانستی که حاجتم را در این زمان بدهی . یا امام رضا این هدیهایی که خدا به من داده بیمه شما هستن اقا جون
سلام به همه دوستای گلم_ایشالا این ماه هرکی انتقال داشته،مامان بشه
دوستان من سه شنبه میخوام برم پیش پاکروش_اما شوشو نیست_میخواستم ببینم بدون همسر ویزیتم میکنه؟ لطفا اگه کسی میدونه راهنمائیم کنه_فدای محبتتون
اگر میخواهی مشکلات خودت حل شوند،به دل های دردمند دیگران تسلی و آرامش بده
آخر اسفند پریود شدم بعد از دو هفته توی فروردین هم پریود شدم یک دوره قرص خوردم تا دو هفته پیش که تمام شد این ماه نخوردم الان دیدم دوباره بعد از دو هفته پریود شدم البته من pco هستم ولی دیگه اینطوری نمی شدم
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام دوستان
ماری مامان میشه و مامان محمدصایم خوش اومدین.مامان محمدجان اینجا انلاین نیست سوالتو بنویس بچه ها تاشب میان و ج میدن.ولی من خودم شخصا زیاد به رویان اعتقاد ندارم..من صارم میرم خیلی هاکه بامن بودن نتیجه گرفتن..روندکاراشام سریعه..فکرکنم آوا هم اونجا میره. ولی پاکروش و ساغرصالحپور روهم خیلی شنیدم..اما ivfبیشترش شانس وخواست خداست..بازم بچه هامیان کمکت میکنن

نینی نازجوونم برات ازته دل دعا میکنم عزیزم ایشاا..نی نی های خوب باکیفیت داشته باشی و زود رود مامان شییییییی واز این نگرانی ها دربیای
نازدونه جون شیاف آمپول یکیه ولی آمپول فکرکنم بهتر جذب میشه.مطمئن تره
توسل جوونم تازه شروع کردی به زدن سوپرفکت؟؟وقتی یه مدت دیگه بگذره جاش سیاه میشه و درد میگیره..پیشگیری بهتر از درمانه..من که اینجوری بودم.
فاطمه جوونم(کدبانوو)قضیه فامیلتون که گفتی واقعا آدمو تحت تاثیر قرار میده,اینه که میگن شاید به مصلحتمون نباشههه. من خودم تو دعاهام همیشه ازخدا میخوام که بهم اگه میده سالمشو بده,اگه قراره خدای نکرده مشکل داشته باشه,نداشته باشم بهتره تااینکه هم اون بجه عذاب بکشه هم من.آخه من خیلییی دل نازکم وقتی بچه مریض میبینم بغض میکنم گریه میکنم.آمپولی که گفتی من خیلی وقت پیش زدم بهتر بود به داروخونه میگفتی تا یخ بهت میداد اوجوری خیالت راحتر بود به من گفتن نیــــــــم ساعت بیشتر ازیخچال بیرون نمونه وگرنه اثرش رو ازدست میده..بهتره بازم ازدکترت بپرسی..اونموقع فکرکنم گونال 2تا سوزن داشت باسوزن کلفت آب وپودر روقاطی میکردیم وبا نازک تزریق..شکلشم همونیه که گفتی درسته..اون 2تای دیگه م که اصلا نداشتم..راستی اسم منم فاطمه ستتتتتتت
غریبه جوون امیدوارم هر9تاش نی نی شه و4شنبه که انتقال میدی بچسبن بهت و ولت نکن
خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
آبتین آراد( فاطمه جونم ) ممنون از توضیحت....حواسم بود به دارو ها....800 تومن پول رفته بود پاشون دیگه....از دارو خونه رفتم خونه داییم که همون نزدیک بود...فوری گذاشتم تو یخچال.بعد 2 تا پلاستیک یخ درست کردمو گذاتم تو پلاستیک فریزر و محکم بستمو گذاشتم لای دارو ها...بعد همه رو با هم پیچیدم تو چند تا پارچه...وقتی رسیدو خونه نصف یخ ها هم باز نشده بود.اما بازم محض احتیاط حالتشو گفتم که بقیه با دارو های خودشون چک کنن احیانن خراب نشده باشه داروهام....
فاطمه. جوونن
هشتصد تومن پول امپول??? چقدر زىادد!!!! من هفت ماه پىش نهاىتا چهارصد دادم ولى از همىن بسته بندىت معلومه خىلى باسلىقه اى
راستى ىادم رفت بگم. بجز قوم شوهر که وىرانگرند بنى ادم اعضاى.ىک دىگرند
ما محکوم به سازش هستىم توام بخاطر ارامش خودتم که شده برو تو خط بى خىالى گلمممم �
خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
2706