2726

من از ۶ماهگی براش کارتون زبان انگلیسی گذاشتم و آموزشهای زبان با موسیقی که تی وی میزاره

۹ماهگی به حرف که اومد هم فارسی میگفت هم انگلیسی.

الان ۳سالشه

حروف الفبارو کامل میگه .چندتا شعر انگلیسی حفظه.

شعر فارسی هم زیاد حفظه.

تا۶ انگلیسی هم بلده بشمره.

رنگهارو هم به انگلیسی میگه.

تازگی هم مهد گذاشتمش کلاس زبان

بسیار علاقمنده و حالتو میپرسه و اسمتو و اسم خودشم میگه .

کلا هردوزبان راحته براش

مثلا میگه مامان این زبراس که بلک وایته گورخرو میگم که تو بوکه اون سفید سیاهه.

یعنی کامل میدونه مثلا بلک سیاهه.کتاب بوکه. الان کارتون به هردوزبان میبینه

❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم چندوقته درگیر همین موضوعم چطوری اینکارو بکنم ازچه راهی؟البته خودمم زبان درحدهمون مدرسه ی.واسه همین یه کانالی یه کتابی که بدونم ازکجاوچی شروع کنم دخترم دوسال و۶ماهه ی

عزیزم کلا به سی دی نیست‌بچه رو از ۶ ماهگی باید واسش سی دی یا کارتونایی با زبان انگلیسی بذاری.هزینه نکن اوتا هم فقط ۴تا کارتون زبان اصلیه.جم جونیور ساعت ۵ عصر و ۱۱ صب یه آموزش زبان با مت هست عالیه

2728

من خودم زبان انگلیسی تدریس میکنم ولی اگر روزی بچه دار بشم تا قبل از ده سالگی اصلا طرف زبانه دیگه ای نمیرم

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
من خودم زبان انگلیسی تدریس میکنم ولی اگر روزی بچه دار بشم تا قبل از ده سالگی اصلا طرف زبانه دیگه ای ...

عزیزم ما که بچه رد تحت فشار نذاشتیم حتما یاد بگیره

من در کنار کارتونهای فارسی انگلیسی هم گذاشتم

خودش علاقه داشت یاد گرفت هردو رو.

کلاس مهد هم اموزش نیست که دو ساعته فقط روزای زوج اونم بازی و آموزش قاطی

بیشترهم بخاطر این گذاشتمش که تک فرزنده کم کم یاد بگیره با جمع بچه های غریبه و اجتماع بودن رو و همبازی داشتنو و....

❤❤❤❤❤❤❤
 عزیزم ما که بچه رد تحت فشار نذاشتیم حتما یاد بگیره من در کنار کارتونهای فارسی انگلیسی هم گذاش ...

اینطوری باشه خوبه اخه من تو نزدیکان خودم دیدم که خواستن از سن خیییلی پایین که هنوز بچه زبان مادریشو بلد نیس ی زبان دیگه یادش بدن که اینجور وقتا بچه نه تنها اون زبان رو درست یاد نمیگیره بلکه تو زبان مادریشم دچار مشکل میشه 

درباره ی کلاس زبان رفتن تو سن پایین هم باید بگم کار اشتباهیه ینی از جنبه ی اموزشی فایده ای نداره چون تو اون سن وقتی شروع میکنن معمولا مدتی بعد ول میکنن که خب اینطوری فایده ای نداره اگر جنبه ی سرگرمی هم باشه کلاس های دیگه فکر کنم بیشتر بهش خوش بگذره!

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
اینطوری باشه خوبه اخه من تو نزدیکان خودم دیدم که خواستن از سن خیییلی پایین که هنوز بچه زبان مادریشو ...

کاملا حق با شماست

برای هیچ چیزی تحت فشارش نمیزارم کلاس زبانش هرجلسه دوتا رنگ یاد میگیره مثلا کارتون میبینن نقاشی میکنن و بازی.

من برای هرچیزی فقط مسیر درستو نشونش میدم خودش با توجه به استعدادش جلو بره

ممنون که تجربتونو گفتین

❤❤❤❤❤❤❤
کاملا حق با شماست برای هیچ چیزی تحت فشارش نمیزارم کلاس زبانش هرجلسه دوتا رنگ یاد میگیره مثلا کارتون ...

خواهش میکنم عزیزم موفق باشی💙💜💛💚

اینطوری باشه خوبه اخه من تو نزدیکان خودم دیدم که خواستن از سن خیییلی پایین که هنوز بچه زبان مادریشو ...

این کلاسا که میگن ۳ تا ۶ ساله و بچه فول میشه چی؟خوب نیست؟ یعنی بچه ۳ساله

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
این کلاسا که میگن ۳ تا ۶ ساله و بچه فول میشه چی؟خوب نیست؟ یعنی بچه ۳ساله

ینی تو چند وقت یادش میدن؟

2706