2703
2553
عنوان

آیا من خواهرشوهر بدی ام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 95 پست

منم بیشتر اوقات پسرم پیش مادر شوهرنه ینی خودش دوس داره پیشش باشه اخه نوه ی اولشونه دوتا بچه هم بیشتر ندارن یکیش شوهرمه یکیش پسر مجردشه منم خیلی برام پیش میاد که برم جایی مخصوصا الان که باردارم میرم دکتر سه ساعت تو نوبتم یادندون پزشکی جایی ..بیشتری هاهم خیلی میگن که بچت همش پیش مادرشوهرته!!خوب من که به زور نمیفرستم پیشش بعدم من همیشه از مادرشوهرم تشکر میکنم سعی میکنم وقتایی که نیس خونش بهم ریختس میرم کاراشومیکنم یا براش غذا میزارم یامیرم خریدبراش لباسی روسری چیزی میخرم 

از هیچکی هیچی بعید نیس    حتی کسی که همین الان از ذهنت گذشت      

شما چیزی نگو کدورت پیش بیاد اگه تونستی دوستانه و منطقی بش بگو بچه هات دلتنگتن 

چون اینجور مواقع حقم با تو باشه دو نفر از دورو بر بشنون تقصیرا میفته گردن تو میگن طفلیا مادرشون کار میکنه دوروز پیش عمه و مادر بزرگشون بودن بیرونشون کردن اگه بتونی تحمل کنی بهتره😊😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد بدم مياد از زنايي كه خونه شوهر تازه تازه دستشون به جيبشون رسيده و خدا رو بنده نيستن. در ضمن مامانت داره از نوه هاش نگهداري مي كنه! من مادر م هاشق نوه هاشه و منتي هم نمي ذاره.لطفا كاسه داغ تر از اش نشو

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
2720

من اولا شغل ارایشگرارو اصلا به خاطر محیط بدش قبول ندارم، هرجا رفتم ارایشگاه دیدم یه مشت زن و دختر خیلی ببخشید خراب که همش دارن درباره خیانت حرف میزنن جمعن یا سیگارین جماعت کثیفین، به جز یه تعداد 

کمی که خوبن واقعا.

بعدم میدونم حرص میخوری اما خودتو ضایع نکن فقط همه چی بهم میخوره و کاسه کوزه ها سرت میشکنه.

تنها کار بنظرم نگه نداشتن بچه هاست با یه ترفندی، مثلا مادرت بره شهرستان یه مدت نباشه اگر امکانش هست، یا علنا بگه نمیتونم خودت نگه دار. 

شاید نرفت سرکار، و درست شد شاید.

برادرت مقصر اصلیه

پست منو نپسندید یعنی لایک نکنید. فقط پاسخ دارید برام بذارید. ممنونم. 
منم بیشتر اوقات پسرم پیش مادر شوهرنه ینی خودش دوس داره پیشش باشه اخه نوه ی اولشونه دوتا بچه هم بیشتر ...

اون کارایی ک شما میکنی ک اصلآا حتی رفت سفر بچه هاش پیش ما واسه مامانش کللی چیز خری اومد تعریف کرد واسه مامانم جورابم نگرفت

ما از نگهداری بچه ها ناراحت نیسیم اتفاقا خییلی ام دوسشون داریم و بهشون میرسیم ولی یه غمی تو چهرشون هست ک دلمون خون میشه طفلیا خب هر چقدم ک ما بهشون برسیم جای مادرو نمیگیره ک دلشون واسش تنگ میشه پرخاشگر و عصبی شدن

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
سه و هشت سه ساله فوق العاده پرخاشگر شده جدیدا به خدا یه حرکاتی میکنه قشنگ معلومه عصبی بعد خودش پشیم ...

آخی   حیف تابستون که مادر باید وقت بذاره کلاس سرگرمی خوب ثبت‌نام‌شون کنه مثل ورزش یا موسیقی...به خصوص اون بچه ۸ ساله که از پاییز باید بره مدرسه.

حالا من خودم گه‌گاه که بچه‌ام رو می‌ذارم پیش پدر و مادرم هر دفعه ده بار تشکر می‌کنم و سعی می‌کنم دست‌خالی نرم و خلاصه یه جوری جبران کنم... با وجودی که مادرم کلی قربون‌صدقه‌اش می‌ره و می‌گه تشکر بابت چی می‌کنی این بچه‌ی خودمونه اما من ته دلم خجالت می‌کشم و احساس می‌کنم باری رو دوش‌شون گذاشتم...تازه آخرش هم عذاب وجدان دارم که واسه بچه وقت کافی نذاشتم و فلان چیز رو نرسیدم یادش بدم و اینا 😓

2714
انقد بدم مياد از زنايي كه خونه شوهر تازه تازه دستشون به جيبشون رسيده و خدا رو بنده نيستن. در ضمن مام ...

عزیزم ما منتی نمیزاریم ولی بچه بی مادر ندیدی شما

طفلیا دلشون تنگ میشه خب بزرگه همش از من میپرسه مامانم زنگ نزد ؟ وویس نداد و فلان بعد میگ ینی مامانم دلش واسم تنگ نشده و میشینه گریه میکنه 

ببخشید کاسه داغ تر از آش شدم دفعه دیگ دیدم داره گریه میکنه درو روش میبندم میرم ب کارام میرسم 😏😏

سه و هشت سه ساله فوق العاده پرخاشگر شده جدیدا به خدا یه حرکاتی میکنه قشنگ معلومه عصبی بعد خودش پشیم ...

خب عزیزم بچه دو تربیتی داره میشه. گناه بچه چیه وقتی مادر بیخیال و بی مسئولیته. ایندفه داداشت زنگ زد بچه ها رو میارم بگین عزیزم داریم میریم فلانجا گفتن بچه نیارین، یا بگین میرید عیادت مریض و .... ازین حرفا یا راستشو بگید که تربیت بچه درست نیست مونده وسط، پرخاشگر شده و عصبی و ....

عزیزم در مورد برادرت حق اظهار نظر نداری چون زندگی خودشه و به شما آسیب نزده. اینکه بچه هاشو نگه میدا ...

همه اینا ک میگی درست

ولی در نهایت بچه هاش مامانشونو میخوان و ما دلمون میسوزه و اینکه اون انقدددد ادای مهربون بودن در میار لج در آره

2706