2737
2734
عنوان

برنامه ماهانه

493 بازدید | 39 پست

سلام به همه

لطف می کنید اگر کسی برنامه ماهانه یا هفتگی برای تمییز کاری خونه داره بگه...من خیلی بی برنامه هستم توی تمییز کاری و اگر یک برنامه داشته باشم خیلی می تونم خونه آن رو تمییز تر نگه دارم

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

به نظرم اشپز خونه خيلي مهمه و تو چشمه به خصوص يخچال سعي كن هميشه مرتب باشه هرروز مرتبش كن خونه هم بزار هميشه هر چي جاي خودش باشه بعد ميمونه يه جارو و گردگيري و طَي كه اونم ميتوني هر دو روز درميون انجام بدي

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

من شنبه ها شستن دستشویی.گردگیری سالن.جارو .طی.یک شنبه شستن تراس و نظافت کامل اشپزخونه.دوشنبه گردگیری اتاق بچه ها و جارو و طی.سه شنبه شستن حمام و دستشویی.چهارشنبه گردگیری اتاق خودمون.پنج شنبه پاک کردن درها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني چي 🤔

خب هر روز گاز رو بعد از پخت غذا پاك ميكنم 

جارو هم هفته اي يه بار شوهرم انجام ميده 

فقط اشپزخونه رو خودم هر روز بايد يه جارو بزنم 

ظرفها رو هم يا ميزارم ظرفشوييي اگه  با دست هم باشه همون لحظه بعد غذا ميشورم 

گرد گيريهم هر وقت كثيف بشه 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2728
به نظرم اشپز خونه خيلي مهمه و تو چشمه به خصوص يخچال سعي كن هميشه مرتب باشه هرروز مرتبش كن خونه هم بز ...

ممنون از جواب

راستش من تو عروسک درست می کنم چون بی برنامه هستم یکی دوروز پشت سر هم می نشینم پای عروسک به کار خونه نمی رسم و یک دفعه خونه منفجر می شه.مخصوصا که بچه هم دارم.

مثلا نمی دونم چند روز یکبار جاروبرقی بکشم و یک دفعه از دستم در می ره و خیلی کثیف می شه چون می گم مهمون که نمی یاد تنبلی می کنم مثلا ولی فکر کنم با برنامه بهتر بتونم خونه در حال کاری که تو خونه دارم تمییز نگه دارم

من شنبه ها شستن دستشویی.گردگیری سالن.جارو .طی.یک شنبه شستن تراس و نظافت کامل اشپزخونه.دوشنبه گردگیری ...

وای چه خوب.ممنون

فکر کنم خونتون همیشه تمییزه نه؟حسودیم شد...

2738

هر روز ی دستمال و جاروی حسابی بکش

تو بوفه و جاهایی مثه اون روهفته ای ۲ بار بریز تمیز کن

دستشوییت رو هر روز بشور

سطل های زیالت رو هفته ای دوبار بشور بزار تو تراس یا پشت بوم خشک بشه ک بوی بد نده

حمامت رو ماهی ۲،۳ دفعه بشور تمیز

ظرفشوییت رو هر روز تمیز کن

گازت رو بعد از هر پخت و پز پاک کن

هر روز جاهای باز خونت رو تی بکش

رو کابینتارو هر روز یا یروز درمیون دستمال بکش

اینکارارو کنی خونت برق میزنه از تمیزی همیشه

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
يعني چي 🤔 خب هر روز گاز رو بعد از پخت غذا پاك ميكنم  جارو هم هفته اي يه بار شوهرم انجام ...

ممنون از جواب

خوب منم اینطوری تقریبا کار می کنم

ولی چون کار توی خونه دارم(عروسک سازی ) مثلا جاروبرقی رو یادم می ره تااااا خیلی کثیف می شه و خودم بدم می یاد.دوست دارن برنامه هفتگی باشه مثل بکی خانم ها بالا نوشتن 

ممنون از جواب راستش من تو عروسک درست می کنم چون بی برنامه هستم یکی دوروز پشت سر هم می نشینم پای عرو ...

خواهش ميكنم عزيزم ❤ 

خوب با بچه و كار خيلي سخت ميشه برنامه داشتن ، 

من چون دخترام رَآه ميرن و اشغالاي زمينو ميخورن مجبورم يه روز درميون جارو بكشم كنارش طَي هم ميزنم كه كف پاشون سياه نشه اشپزخونه هم شلوغ بشه خودم گيج ميشم واسه هميين هميشه ظاهرش مرتبه 

سعي كن حساس بشي رو خونه مثلا بگو يكشنبه و چهارشنبه روز جارو و طَي هست يا دوشنبه و سه شنبه و شنبه وقت جمع وري و گردگيري اينارو بنويس رو كاغذ كه يادت نره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
هر روز ی دستمال و جاروی حسابی بکش تو بوفه و جاهایی مثه اون روهفته ای ۲ بار بریز تمیز کن دستشوییت ر ...

بعد عروسی چه خونه تمیزی داشته باشی شما

خدایا شکرت که نی نی سالم به منو همسری دادی
2706