2737
2734
عنوان

کادوی روز دختر شوهرم به من😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 45709 بازدید | 921 پست
من امسال روز زن کادو میگیرم عکسشم میزارم اینجا.  یکی بیاد بگه تو ک هنوز دختری. میزنم با پشت دست ...

بابای من هر سال روز زن به من و مادرم با هم تبریک میگه 😂

میگم روز مادر است که....میگه خب تو هم مادر میشی دیگه🙄

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس روز زن هم‌ شوهرا باید به خواهر و عمه و خاله هاشون هم  ....تبریک بگن و کادو بدن بالاخره جنس ه ...

ما تبریک میگیم

روز مرد رو به مردای فامیل

روز زن رو به زنای فامیل 

شما کلا عجیبی 😐

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
2731

بخدا شاخم درومد از برخوردتون بابا شوهرش دوسش داشته یه مناسبت پیدا کرده براش کادو گرفته مشکلش چیه ؟؟؟؟بی مناسبت کادو گرفتن خیلی خوبه اما برای دختر عیبه خ‌ب جنسمون دختر دیگ پسر ک نیستیم بنده خدا پشیمون شد یه جوری توپوندین بهش انگار قتل کرده خیلی هم خوب کاری کردین همیشه از این روزا داشته باشین همیشه خوش باشین حالا با مناسبت چه بی مناسبت ایشالا صدو بیس سالت هم شه بازم کادو روز دختر بگیری 

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥

مبارکتون باشه عزیزم کاش به همسرتون بگین برای خواهرش هم یه چیز خیلی خوب بگیره که نرفتنش به بله برون جبران شه گرچه هیچوقت قابل جبران نیست

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏
2738

خیلی جالبه

6تا تاپیک زدی،،همش،،حرف های اغراق آمیزه..

برای جلب توجه..

یه عالمه چیز به نامت زده شوهرت ،اونم خودش خواسته،،بعد برای دو دنگ ویلا،،که نخاسته بیشتر بزنه،تاپیک زده..

مادرشوهرتو سالی یه بار دعوت میکنی،،خانوادت رو.هرهفته.تازه به خاست شوهرت..

میخوای برای سفر اوکراین تاپیک میزنی..

خیلی دلت جلب توجه میخواد و.میخواستی برای پر بازدید،،بلخره رفتی...

کاملا داری تو تاپیکات میگی ،،همه برات میمیرن ،،شوهرت هم ذلیلته..

خوش بحالت..گزارش میزنم برات چون دوست دارم..

هروقت تاپیک بزنی گزارش میزنم برات..

زندگی  .... من  
من نمی فهمم چرا دختر بودن به باکرگی می شناسین اه  دختر یه دنیا شور شادی ونشاطه دختر پر از ارز ...

نه عزیزم اینکه دختر و به خاطر باکرگی بشناسند واقعا غلطه هیچکس هم همچین چیزی رو نمیبینه که اگه اینطور بود دیگه پدر مادر ام نمیتونس تن به دخترای متاهلشون تبریک بگن وقتی هم گفتن روز دختر نگفتن روز دخترای باکره

ولییییی

موضوع آینه که هر چیزی جای خودشو داره تو دنیا واقعا بعضی ها نمیدونم چرا اصرار دارند رسم و رسومات الکی راه بندازن مثلا روز دختره چه معنی میده که شوهر شما که با شما نسبت زن و شوهری داره کادو بخره یا مثلا اگه بخره و روز زن هم بخره فکر نمیکنی یکم جای سوالها یعنی چی  واقعا؟ مگه این روزها هر کسی نباید به نسبت خودش کادو بده ؟ بنظر بنده این رسم و رسومات قشنگ نباید دستکاری بشن امروز روز دختره شما باید از پدر و مادری کادو بگیری نه از شوهرت مگه شما دختر شوهرتی؟

متاسفم واسه خانومایی که به خاطر یه تیکه گوشت تفاوت جنسیتی قائل میشن و میگن مگه دختری؟ تاسف

چه تعبیر زشتی داشتین .مگه بحث بکارته. بحث مجرد بودن و متاهل بودنه یک خانومه.خب این روز مخصوص دخترای مجرد هست بهتره بزاریم اصالتش حفظ شه و شیرینیش برای اونا باقی بمونه به یاد همیشه مجرد بودن حصرت معصومه س. 

انقدر از کلمه تاسف استفاده کردین واقعا تهوع آور شده.البته تو کشور ما همه فقط یاد دارن متاسف باشن.بازم به نظر من اصلا خیلی مسخرس یه زن با یه بچه به مناسبت روز دختر از شوهرش کادو بگیره.انقدر متاسف باشین که صبح دولتتون بدمد

سپاس

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

چه رمانتیک شوهرت. مبارکت باشه. من شوهرم همون روز زنم کادونمیده😔همیشه تویه کاغذمینویسه مثلا النگو یاگوشواره یاهرچی میگه این کاغذاجمع کن پولدار که شدم همه رویجامیگیرم. الان هشت ساله ازدواج کردیم ومن هنوزکاغذجمع میکنم. اون فک میکنه روزی پولدارمیشه😐

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

مبارکت باشه عزیزم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2706