2733
2734
عنوان

بارداران عزیز يه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 28 پست

من ك كلا تهرع دارم😭😭😭كشك ميخورم در جا اروم ميكنه

يه سره كشك دستمه

يكسره هم خوابم😐

به نظر من ك طبيعيه 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شبا حال تهوع داشتم کلا شیاف ک استفاده میکنی همینجوری هی میخوای هر چی زودتر دفعش کنی کم کم عادت م ...

بله رفتم دکتر گفت قلبش رو دیدم رشدش خوبه  شیاف هم مصرف دارم اما کلا از ماه دوم افتادم به لکه بینی 

2728
بنظرت درسته اونایی ک پسر دارن شبا حالت تهوعشون شدیدتره؟

والا من با جاریم باردار شدم ۴روز فرقمونه دقیقا حالتامون باهم فرق داشت یعنی دیگ مطمئن بودیم ک واسه اون دختر کلا همچی همچیمون فرق داشت ۱۸هفته سونو انومالی رفت واس اونم پسر شد ب نظر من اصلا این چیزا درست نیست ک میگن ویار صبحگاهی دخترو چیزا دیگ

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
والا من با جاریم باردار شدم ۴روز فرقمونه دقیقا حالتامون باهم فرق داشت یعنی دیگ مطمئن بودیم ک واسه او ...

مرسی گلم .فردا میرم ان تی دعام کن

خدایا بابت هدیه قشنگت ممنون...خودت مراقب جینگیلی من باش..😍😍😍
2738
بله رفتم دکتر گفت قلبش رو دیدم رشدش خوبه  شیاف هم مصرف دارم اما کلا از ماه دوم افتادم به لکه بی ...

من از هفته هشت لکه بینی داشتم الانم ک هفته ۲۱ هنوزم شیافو استفاده میکنم حتما استفاده کن نزدیکی نداشته باش توالت فرنگی استفاده کن پله هم اصلا بالا پایین نرو 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
مرسی گلم .فردا میرم ان تی دعام کن

اخی عزیزم ان شالله ک همچی خوبه.......ان شالله ک نی نیا هممون صحیحو سالم بیاد بغلمون

میگم من درد واژن هم دارم.‌.کسی تجربه ای داره؟

من زیر دلم همش درد میکرد ی حس سنگینی داشتم احساس میکردم ک خیلی پایین ....