2737
2734
عنوان

بارداران عزیز يه لحظه

196 بازدید | 28 پست

خانمهای باردار سلام من ماه دوم تمام شدم هنوز صبح ها تهوع ندارم فقط شبها تهوع دارم الان مثلا حالم بده بی مورد هم لکه بینی شروع ميشه هي قطع ميشه ضمنا علایم بارداری ندارم فقط بلند میشم سرپا در جا خسته میشم باید زود بشينم... کیا مثل منند چرا آخه.... مردم سر صبح تهوع دارن من نصف شب.... ضمنا برای لکه بینی پفک میخورم خیلی کم ميشه و قطع ميشه... ضمنا چرا شیاف پروژسترون باد مياره برام.... 

وا پفک میخوری قطع میشه 🤤

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شبا حال تهوع داشتم کلا شیاف ک استفاده میکنی همینجوری هی میخوای هر چی زودتر دفعش کنی کم کم عادت میکنی ..واسه کنترل قلب رفتی ؟

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

منم از اول شبا تهوع داشتم صبحها عالی بودم

هر کس یجوره دیگه

لک بینی خطرناکه باید بیشتر استراحت کنی 

من با شیاف پروژسترون همچین مشکلی نداشتم

خستگی هم دیگه نگو. من از اولش همش خسته بودم با اینکه تقریبا کاری نمی کردم همش حس می کردم از خستگی نمی تونم سرپام بایستم

2738
منم شبا حال تهوع داشتم کلا شیاف ک استفاده میکنی همینجوری هی میخوای هر چی زودتر دفعش کنی کم کم عادت م ...

نی نیت چیه؟

خدایا بابت هدیه قشنگت ممنون...خودت مراقب جینگیلی من باش..😍😍😍
نی نیت چیه؟

پسر پسر داریم ما قند عسل داریم ما 😊😊😊😊😊😊

2706