2703
2553
عنوان

رفتیم شام بیرون شوهرم نوشابه ریخت روی برنجم من نخوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3341 بازدید | 161 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای متاسفم واست...  امکانش هست برین مشاوره؟

ممنون عزیزم.رفتیم ولی درست نشد.یه رفتارای بدی از خودش نشون میداد که کل فامیل دیگه متوجه شدن که نرمال نیست

باردار نیستم.این تیکر امید من به خوش اخلاق شدنه شوهرمه.الهی آمین
ممنون عزیزم.رفتیم ولی درست نشد.یه رفتارای بدی از خودش نشون میداد که کل فامیل دیگه متوجه شدن که نرمال ...

وای مشاور هم رفتین...  اینطور موارد طلاق جایزه

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
2456
2714

ببرش دکتر، روانی و اسکل قاطیه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ماموقع خوردن این چیزارونمیفهمیم هرکی  حمله میکنه به بشقاب خودش وقتی تموم شدتازه یادمون میفته باهمیم

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

چرا قيمه رو ميريزه رو ماستا؟

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍