2733
2734
عنوان

نشانه های بارداری

1905 بازدید | 105 پست

سلام دوستان من این ماه اقدام کردم امروز 24 پری هستم الان سه روز هست ترشحات دارم بعد معذرت میخوام نفخ و باد شکم خیلی زیاد دارم اینا میتونه نشانه بارداری باشه؟ یا دنبال علت دیگه ای باشم نفخم خیلی زیاده ممنونم تجرباتون بگین

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دقیقا مثله شما این علایم رو دارم و زیر دلم هم مثله نبض میزنه دو روز دیگه تاریخ پریم هست و تا الا ...

اره برا منم نبض میزنه هرازگاهی هم زیر دلم تیر میکشه شما دارویی برای بارداری مصرف نکردید ؟

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.
7 روز دیگه

از علایم اولیه اش یبوست، ترش کردن معده، سینه درد و... هست، البته توی خانما متغیره و متفاوت، اصلا توی فکرش نرو روز موعد نیمد بی بی چک بزن باید صبرکنی

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
از علایم اولیه اش یبوست، ترش کردن معده، سینه درد و... هست، البته توی خانما متغیره و متفاوت، اصلا توی ...

ممنون نفخم خیلی زیاده گفتم شاید کسی اینطوری بوده توکل به خدا

2738
ممنون نفخم خیلی زیاده گفتم شاید کسی اینطوری بوده توکل به خدا

به امید خدا که نی نی داشته باشی🌹

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
منم دقیقا مثله شما این علایم رو دارم و زیر دلم هم مثله نبض میزنه دو روز دیگه تاریخ پریم هست و تا الا ...

کجا رفتی ؟ میگما تو هم نفخ و باد شکمت زیاده؟

اره برا منم نبض میزنه هرازگاهی هم زیر دلم تیر میکشه شما دارویی برای بارداری مصرف نکردید ؟

نه داروی خاصی نمیخورم ولی یکساله که اقدام کردم و خبری نیست اما این ماه متفاوته یبوست و سینه درد شدید هم دارم ولی منفی بودن بی بی چک حالم رو گرفته ولی شایدم زود بوده نمیدونم

نه داروی خاصی نمیخورم ولی یکساله که اقدام کردم و خبری نیست اما این ماه متفاوته یبوست و سینه درد شدید ...

من کلومفین خوردم گفتم شاید از عوارض اون هست، میگما نفخ و باد شکمت زیاده ؟

2706