2737
2734
عنوان

درد زیر سینه یا دنده در بارداری(هفته۲۷)

| مشاهده متن کامل بحث + 6106 بازدید | 39 پست
منم دقیقا عین تو بودم زیر دندم اولش ی قسمت بود بعد هردو طرف شد ک ناگهان بعد زایمانم امون بریده شد حا ...

ممنونم عزیزم که انقدر دلسوزانه راهنماییم کردی.الان میرم میخونم و حتما پیش دکتر میرم.بازم ممنونم خدا خیرت بده

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم که انقدر دلسوزانه راهنماییم کردی.الان میرم میخونم و حتما پیش دکتر میرم.بازم ممنونم خدا ...

تورودا حتما حتما برو من زیر دندم درد میگرف همه میگفتن قلنج من نمیتونسم نفس بکشم و خوردم غداهای چرب تا اینکه سنگا حرکت کردن و من مردمو زنده شدم سرچ کن ببین

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2731
تورودا حتما حتما برو من زیر دندم درد میگرف همه میگفتن قلنج من نمیتونسم نفس بکشم و خوردم غداهای چرب ت ...

الان سرچ کردم عزیزم.بعضی از علائمشو دارم بعضیاشو نه.مثلا نوشته خارش از علائمشه که ندارم ولی تب رو گاهی دارم. برا چهارشنبه وقت میگیرم و میرم دکتر گوارش حتما

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
عزیزم منم داشتم دقیقا تو همین هفته دکترم گفت واسه بد. نشستنه و وزن بالا رفتن صاف بشین الان سی و خور ...

ممنونم عزیزم امیدوارم همینی باشه که میگین

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
الان سرچ کردم عزیزم.بعضی از علائمشو دارم بعضیاشو نه.مثلا نوشته خارش از علائمشه که ندارم ولی تب رو گا ...

خارش منم نداشتم خارش واس انزیم کبدی وقتی خیلی بالا بره خارش بوجود میاد ی سرچ دیگ بکن. ون واس اونایی ک انزیم کبدشون خیلی رفته باشه بالا واس سنگ صفرا کمتر بالا میره.ولی خیلی بد 

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2738
عزیزم دکتر رفتی?????????

سلام عزیزم 

بله عزیزم فشارم رفت بالا و اورژانسی رفتم پیش دکتر زنان سه شنبه.برا چهارشنبه هم از دکتر گوارش وقت گرفته بودم

دکتر زنان گفت از معدته این درد و بهم یه قرص داد و گفت این دردو خوب نمیکنه فقط کم میکنه ولی گفت برای احتیاط سونوی کبد و صفرا هم مینویسم.امروز قراره برم سونو

خیلی ممنونم که پیگیری دوستم🌷🌷🌷

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
سلام عزیزم  بله عزیزم فشارم رفت بالا و اورژانسی رفتم پیش دکتر زنان سه شنبه.برا چهارشنبه هم از ...

خواهش عزیزم چون خودم گرفتارش بودم درکت میکنم حتما حتما سونو بده دادی خبرم کن. واس فشارت نمک حذف کن خطرناکه

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
عزیزم رفتی دکتر????نگرانت بودم

سلام عزیزم بله پنجشنبه رفتم سونو و تا نوبتم شد برق رفت!

امروز صبح دوباره رفتم.خوشبختانه مشکلی نبود

الان اومدم اینجا برات پیغام بدم که دیدم انقدر مهربونی که خودت حالمو پرسیدی🌷خیلی ممنونم عزیزم🌷🌷🌷😙

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
سلام عزیزم بله پنجشنبه رفتم سونو و تا نوبتم شد برق رفت! امروز صبح دوباره رفتم.خوشبختانه مشکلی نبود ...

فدات عزیزم خب خداروشکر پس همون معدته ایشالا همیشه شانس باهات یلر باشه خداروشکر شانس اوردی ایشالا سلامتی زایمان کنی😍😍😘 مواظب خودت باش معدته رعایت کن وعدهای غداییتو کم حجم کن 

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706