2737
2734
عنوان

😢😢قیمت قرص فرتیل اید چقدره؟

7543 بازدید | 74 پست

برا باردار شدن من یک ساله خودمو تحت نظر دکتر نرمال کردم .. تنبلیمو تیروییدو... 

اما بازم نمیشه😢

دیشب همسرم رفت دکتر.... خداروشکر مثل برادراش واریکوسل نداره ازمایششو کفتن معمولیه اما تعدادشو باید بیشتر کنه تقویت کنه زودتربگیره

که دکتر فرتیل ایدو نوشته رفتیم داروخونه گفت ۹۰ تاش ۹۰۰ هزارتومن .... 

مگه‌میشه اینهمه باشه؟

موندم چیکارکنم😣😢

شما خبرندارید کجا ارزونتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ای یو ای کنی مقرون بصرفه تر میشه تا بخوایی این یه قلم دارو رو بخری😥😔

نه عزیزم ای یو ای خیلییی بده .نمیگیره. من دوبار انجام دادم. با هربار اقدام طبیعی برابری میکنه درصد گرفتنش. اونم معمولیش حدود ۶۰۰ و با تعیین جنسیت دوتومن هر بار خرج داره.بازم هر طور صلاحه

همسرم بیاد ازش میپرسم همین جا مینویسم

تو داروخانه هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
وااای جدی میگی  بخدا دوسه تا داروخونه پرسیدیم سر ظهرررر  از کجا خریدید عزیزم  ی ...

مشهدیم. کمیاب شده شدیدا..قبلا فراوون بود. فرتیل پلاس که خیلی عالیه نودتایی سیصد تومن و فرتیل اید ۲۲۷

جدی میگی  اخه چرا بمن این قیمت  گفتن  از غصه و گریه دارم دق میکنم  ینی اینهمه ...

اصلا این قیمت نیست،اخه یه کپسول تقویتیه همش ویتامین توشه،،چرا یهو از دویست به نهثد برسه طلا هم انقدر بالا نرفته،،عزیزم یه جای دیگه برو بخر،

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
ولی نطمئنی۹۰۰تومنه؟اخه تو سایت داروخانه ۲۵۰تومن بوده،،یهو نهصد نمیشه که!

بخدا گفتن ۹۰۰ 

دیگه توماشین بغض کرده بودم همسرم‌میگفت میرم‌پیش دکتر میگم این چه داروییه نوشتی مگه من سرگنج نشستم ۹۰۰ تومن بدم به قوطی قرص

من‌متعجبم واقعا اگه شما میگید ۲۵۰ چرا به مااینجوری گفتن 😑😶

ای یوای هم خوبه خیلیا نتیجه دیدن

یکی از دوستایه من بعد چند سال ناباروری بار اول با ای یو ای باردار شد

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

عزیزم‌من یک ساعت دیگه برات میگم قیمتشو

2706