2737
2734
عنوان

🐳کیا کلاس خیاطی رفتن ؟🐳

482 بازدید | 17 پست

سلام ظهر بخیر

میخوام چرخ خیاطی بخرم

ولی هیییییچی هیییچی از خیاطی نمیدونم 

حتی اینکه چطوری سوزن بذارم😁

حالا دوست دارم کلاس خیاطی برم که فقط یه چیز های اساسی یاد بگیرم 

کیا رفتن؟

واسه مبتدئین چند جلسه س؟

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پارسال قیمت گرفتم خییییلی شهریه هاش بالا بود

چقد بود؟

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
2728
اگه خودت پشتکار داشته باشی و زود خسته نشی وجا بزنی تو شش ماه یه خیاط خیلی خوب میشی

میخوام در حدی یاد بگیرم که بتونم برش بزنم 

و سارافن و دامن کوتاه

چادر  معمولی بدوزم 

بقیش هم برای اگه شلواری خواستم کوتاه کنم یا مانتو تنگ کنم 

در همین حد میخوام یاد بگیرم نه بیشتر

بازم ۶ ماه طول میکشه؟

منم هیچی از خیاطی سردرنمیارم میخوام حالا از اول مرداد برم کلاسش واقعا شهریش زیاده

میخوای حرفه ای یاد بگیری؟

شهریه ش چقده مگه

2738
میخوای حرفه ای یاد بگیری؟ شهریه ش چقده مگه

اره میخوام بتونم برا خودم مانتو اینا بدوزم البته چند دوره داره مثلا من که مبتدی هستم گفت اول باید دوره ی نازک دوزی رو بگذرونی که مانتپ کت دامن ایناس ۸ ماه طول میکشه ۸۰۰ تومن

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
میخوام در حدی یاد بگیرم که بتونم برش بزنم  و سارافن و دامن کوتاه چادر  معمولی بدوزم  ...

نه دیگه واسه این چیزا که پیش یه خیاط آشنا هم بری یکی دوهفته یاد میگیری 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

به نظرم برو پیش آشنا. اگه مدرک نمیخوای برو پیش آشنا یا از تو نت یاد بگیر

چون الکی برای کلاس رفتن این همه پول میدی مثل مامانم رفت کلی پول داد ولی الان فقط شلوار و دامن میدوزه. زیاد به دردش نخورد

اما اگه علاقه داری برو. چون بعدا میتونی یه کارگاهی چیزی بزنی درآمدش خیلی عالیه

اره میخوام بتونم برا خودم مانتو اینا بدوزم البته چند دوره داره مثلا من که مبتدی هستم گفت اول باید دو ...

آها که اینطور

پس موفق باشی عزیزم

نه دیگه واسه این چیزا که پیش یه خیاط آشنا هم بری یکی دوهفته یاد میگیری 

چه خووووب

ممنونم

به نظرم برو پیش آشنا. اگه مدرک نمیخوای برو پیش آشنا یا از تو نت یاد بگیر چون الکی برای کلاس رفتن ای ...

واقعا به فکرم نرسیده بود که برم پیش یه خیاط بهم یاد بده 

فقط علاقه دارم واسه خودم بدوزم 

چون واقعا با بچه و دانشگاه نمیتونم این دوره طولانی رو بگذرونم

ممنونم گلم

واقعا به فکرم نرسیده بود که برم پیش یه خیاط بهم یاد بده  فقط علاقه دارم واسه خودم بدوزم  ...

خواهش میکنم. آره واقعا گذروندن دوره هاش سخته. تازه پیش خیاط که بری دوختی که برای مشتری ها انجام میده رو از نزدیک میبینی زودتر با فوت و فنش آشنا میشی

2706