2726

لطفا راهکار بدین دفعه بعد درست کنم وا نره ازهم ...طعمش خوب شده ولی از پاشیده😭😭😢😢😢

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به چی میگین کباب تابه ای؟ منظورتون شامیه؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

شاید نازک بوده یا اینکه اگه پیاز زدی بیش از حد اب پیاز داشته،وهم اینکه شاید رو شعله تیز پختی وا رفته

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
چیا ریخته بودی ؟

پیاز رنده شده و گوشت چرخ کرده و ادویه .اب پیازم گرفته بودم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
باید رنده ریز کنید و اب پیاز و حتما بگیرید بعد از مخلوط کردن با پیاز و ادویه جات حسابییی ورز بدید نی ...

من تو یخچال نزاشتم😢😢

اب پیازو کامل بگیر ارد بزن

ابش رو گرفتم ولی ارد نزدم

2706