2737
2734
عنوان

کیا از جنسیت جنین شون راضی نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 14708 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می‌دونم که بچه دارم باید خیلی خدارو شکر کنم . تا حالا که جنین سالم بوده باید خیلی سجده شکر بزارم . ولی من که تو زندگیم این همه تنها بودم . آخه دختر بیشتر دلگرمم میکرد . اصلا همیشه احساسی به پسر بچه نداشتم. گریههه

2728
می‌دونم که بچه دارم باید خیلی خدارو شکر کنم . تا حالا که جنین سالم بوده باید خیلی سجده شکر بزارم . و ...

فعلا که دکتر برات توسونو ننوشته جنسیت چی .ناراحتی نداره که پسر باشه میشه اعصا دست پدرمادر شایدم دختر باشه آخه من جفت دخترام ضربان قلبشون بالای 144بود دومی که توسونو نوشته بود 176 بس ناراحتی نداره  جنسیت نی نی 18هقته کامل معلوم میشه ودکتربرات توسونو جنسیت مینویسه تنهاازرو ضربان نمیشه تشخیص داد

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید

می‌دونم که بچه دارم باید خیلی خدارو شکر کنم . تا حالا که جنین سالم بوده باید خیلی سجده شکر بزارم . ولی من که تو زندگیم این همه تنها بودم . آخه دختر بیشتر دلگرمم میکرد . اصلا همیشه احساسی به پسر بچه نداشتم. گریههه

توروخدا نگو با این ناشکریها یه بلایی سره خودت و بچه نیاری خدای نکرده ..چه فرقی میکنه اخه وقتی به دنیا بیاد و تو بغلت بگیری یه لحظه هم فکر نمیکنی کاش یه بچه ی دیگه بود کاش دختر بود و این حرفا ...من در ارزووووشم  که مادر بشم حالا یا دختر یا پسر هر دوتاش اگه قرار باشه خوب باشه خوبه اگر هم بد و ناصالح باشن خدای نکرده هر دوتاش میشه ..خواهرم یازده ساله منتظره خودشو شوهرش سوراخ سوراخ شدن از دوا و درمون فقط ارزووشه حامله بچه دار بشه حالا که خدا بهت نظر کرده این حرفارو نزن چند وقت اقدام بودی ؟اگه انتطارت طولانی بوده یادت بیار یه روز در حسرت بی بی چک مثبت بودی حالا داری سره جنسیتش چونه میزنی ؟؟؟خدای نکرده خدای نکرده یه طوریش بشه راضی هستی ؟دختر باشه و خدای نکرده حتی یه لک کوچولو رو صورتش داشته باشه ؟؟؟؟فقط دعا کن سالم باشه

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷
2738
می‌دونم که بچه دارم باید خیلی خدارو شکر کنم . تا حالا که جنین سالم بوده باید خیلی سجده شکر بزارم . و ...

از همین الان بهش احساس داشته باش بالاخره بچته وقتی به دنیا بیاد عاشقش میشی همه عشقت میشه اصلا یادت میره دختر دوست داشتی  دیگه از ذهنتم رد نمیشه که یه روزی دلم میخواس نداشته باشمش به جاش دختر بود..اتفاقا دختر داشتن توی این دوره و زمونه خیلی سخته همش باد مواظبش باشی نره تو دهن گرگ ..البته که هر دوش سخته ولی به نظرم دختر داشتن غصش بیشتره یکمی...تو فقط یه لحظه فکر کن یه ایراد کوچولو داشته باشه خدای نکرده چه حالی میشی؟

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷

عزيزم شايد همين پسر بعدها بيشتر از دختر به دادت برسه، من خيلي از ماماناي پسردارو ديدم كه پسراشون خيلي هواشونو دارن. من خودم يه پسر دارم و واقعا از داشتنش لذت ميبرم و پسر داشتن واقعا يه تجربه ي شيرينه واسه من، مطمئن باش وقتي بياد بغلت ديگه يه درصدم به اين كه كاش دختر ميشد فكر نميكني

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

منم رفتم سونو گفت پسره ناراحت نشدم اما شوکه شدم همش فکر میکردم دختره 😂😂😂 دو سه روز طول کشید تا باور کنم پسره. البته برام فرقی نمیکرد مهم سالم بودنشه ولی خب نمیدونم همش چرا فکر میکردم دختره. الانم که عاشقشم روز شماری میکنم دنیا بیاد .😍😍😍😍

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
2706