2726
عنوان

کیا از جنسیت جنین شون راضی نیستن

14687 بازدید | 55 پست

توروخدا نریزید سرم دعوا کنید و منع کنید قضاوت کنید

هفته ۱۴ هستم رفتم سونو گفت دستگاه تناسلی کوچیکه نمی‌بینم ولی از استخوان و ضربان قلب ۱۶۴ پسره . خیییلی دلم دختر می خواست . خیییلی. نمی خواهم ناشکری کنم . می‌دونم بچه باید سالم و صالح باشه . می‌دونم دختر باشه بخت و اقبال نداشته باشه حرص و جوش داره ولی چه کنم با دلم

خداروشکرکن که به سلامت به این مرحله رسیدی..

بازم شکرکن که سالمه وقلبش میزنه..

صلاحه خدا همینه...

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره دل هست دیگه کاریش نمیشه کرد 

ولی واقعا هیچ فرقی نداره مهم تربیت شدنش تو این شرایط هست که خیلی سخته

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2728

😢😢😢من منتظرم مامان بشم 

چ فرقی داره،تورو خدا ناشکری نکن

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

من ني ني ندارم اما پسر دوست دارم

من ميفهمم چي ميگي، ناشكري نميكني اما خوب دل آدمه ديگه، اون چيزي كه آرزو داره رو ميخواد... خداروشكر كه سالمه و مطمئن باش وقتي جنسيتش دقيق تعيين شد ديگه هرچي باشه خيلي دوسش داري

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...

عزیزم اولا الهی شکر که صاحب فرزند شدید دوما الهی شکر که جنین سالمه.انشالله فرزند بعدیتون دختر میشه.واقعا هیچ تفاوتی نداره.آدم وقتی بارداره ازین فکرها می کنه ولی لحظه ای که فرزندتون به دنیا بیاد انشالله به سلامتی،اون وقت تازه یک چیزی را میفهمید که هرگز تکرار نمیشه و اون معنای واقعی عشقه .عشق در اولین نگاه.که غیر قابل وصفه.حالا افکارتون به خاطر بارداری مشوشه.هزار بار تبریک میگم به شما و همه ی مادران جوان

منم دلم میخواست بچه دومم که توراه پسر باشه چون یه دختر داشتم اما حتما یه حکمتی توکاره که خدا بهم یه دختردیگه داد من خودم ابجی ندارم همیشه بابت این به مامانم غر میزنم خدانخواست دخترم دراینده بهم غربزنه یه دختردیگه داد

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید

من هم تا قبل سونو جنسیت دختر دوست داشتم و حتی خواب نوراددخترم که بدنیا اومده بود دیدم اما با اباس ابی بود بعد رفتم تو هفته هیجده سونو گفت پسره لماند جاخوردم اما واقعاعاشقشم هیچ فرقی نداره واسه مادر.اما تنوع لباس دخترونه و موهاش رروبستن جالبه دخترداشتن اما با وضعیت الان جامعه واقعا سخته دخترداشتن روزبروزم داره بدتر میشه باز پسر ی نمه راحت تره

تنهام . منم برا همین دختر می خوام . چون خواهر ندارم . فامیل شوهرم بام قطع رابطه کردن . فامیل هام سرشون گرم زندگیشونه . همیشه دعا میکردم خدا به ماهایی که سهم خواهر نداریم شهر دختر بده . گریههههه

منم فکر میکردم پسره 

ناراحت نشدم فقط جا خوردم الانم راضیم 

تازه دوست دارم بعدیمم دختر باشه 

الان دیگه فکر میکنم حوصله ندارم خودمو با مسائل یه پسر بچه درگیر کنم 

در نهایت همه ی اینا در حد حرفه اونی که اون بالاست بهتر میدونه 

2706