2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله بسيار  بعضي ها هم فقط مي خوان جلب توجه كنن به يه نحوي

اخ دقیقااا حالم داره بد میشه 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

نه. هر چند ثانیه ای یه تاپیک جدید زده میشه. یه کاربر تا شیش تا تاپیک میتونه بزاره که اونم چیزی نمیشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
اره واقن یه کاربر هست فقط درباره ی یه موضوع نزدیک ۲۵ ص تاپیک زده همشم یه موضوعه تو تبادل نظراش‌ واقن ...

بعضیا ک واسع اب خوردنشونم تاپیک میزنن

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

من يه كاربره هست ميون اينهمه مشكلات ملت زرتى تاپيك ميزنه نامزدم امشب بهم نگفت بوس بوس نالاحتم😑😑ينى  قاتل درونم ميگه برو تو گوشى خفش كن راحت شن همه😂😂😂😂😂ينى عنوانشم ميبينم 🤢اينجوريم

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

آره

یه خانم زیر هفده سال با عکس کاربری که روحیات یه دختر بچه رو نشون میده با شوهر معتاد و دست بزن دار که قراااااره بفرستنش کمپ ترک کنه و ایشون از این طرف راه به راه تاپیک بارداری میزنه و امضاش التماس دعا برای باردار شدنه

بهش هم میگن فعلا بچه نیار میگه من واسه بچه دار شدن ازدواج کردم گیریم شوهرم نخواد ترک کنه من هیچ وقت بچه نباید بیارم؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اخ دقیقااا حالم داره بد میشه 

نمي دونم ايني كه من مد نظرم هست شما هم همونو مي گي يا نه اما وقتي تاپيك مي زنه ياد مادرشوهرم مي افتم كه از هيچ مي خوان همه چي بسازه واسه جلب توجه 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
من يه كاربره هست ميون اينهمه مشكلات ملت زرتى تاپيك ميزنه نامزدم امشب بهم نگفت بوس بوس نالاحتم😑😑ينى ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
آره یه خانم زیر هفده سال با عکس کاربری انیمیشنی با شوهر معتاد و دست بزن دار که قراااااره ...

عزیزم اینجا ب کسی خوبی نیومده خوبیتو دشمنی میدونن

2706