2726
عنوان

هزینه عمل واریکوسل درجه بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 20 پست
الان باردار هستی یا نه؟ چقدر از زمان عمل همسرتون میگذره؟

ن عزیزم باردار نشدم 

عمل رو اسپرمشون تاثییر نداشت

کارم ب میکرو کشید

مهر ۹۵ عمل کردن

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیزم برات دعامیکنم

ممنون عزیزم

دوبارم iuiشدم قبل از عمل شوهرم ولی نشد که مامان بشم😢😢😢

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
ن عزیزم باردار نشدم  عمل رو اسپرمشون تاثییر نداشت کارم ب میکرو کشید مهر ۹۵ عمل کردن

میکرو چی هست؟

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
2728
میکرو چی هست؟

کاشت جنین

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰