2733
2734
عنوان

چکار کنم دارم دیونه میشم بخداااا

137 بازدید | 9 پست

دخترم ۴۰ روزه آد بهداشت و فقط میخوره ده روزه تموم میشه هییییچ داروخانه ای نداره اومدم ماهی یه شیشه میدم الحادی طعم موز شهر ما پیدا نمیشه یه طعم پرتقال خریدم ساخارین داره و نوشته روش یا من زیاد داریم برسیدوندش بیمارستان میترسم اینم بدم مولوی نمیخوره کوچولوه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

چقد بد

بریز تو حقلش میخوره دیگه

بچه منم خوشش‌ نمیاد به زور میدم 

عادت میکنه

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه یه جا مریز بالا نمیاره

عوق می زنه

عادت میکنه از حالا بچه رو خود خواه و لجباز و‌ لوس بار نیار

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
نه یه جا مریز بالا نمیاره عوق می زنه عادت میکنه از حالا بچه رو خود خواه و لجباز و‌ لوس ب ...

ولا به عممممش رفته چکار کنم

ولا به عممممش رفته چکار کنم

سعی کن اینطوری نباشه

کم کم بهش با دارو جدید بده

پرتغالیه خوبه

منم ۳ دفعه اولس حالش بد شد الان عادت کرد

2738

تو‌ ۳-۴ مرحله بهش بده عزیزم یه جا نریز

سعی کن اینطوری نباشه کم کم بهش با دارو جدید بده پرتغالیه خوبه منم ۳ دفعه اولس حالش بد شد الان عاد ...

چه مارکیه یه پرتقالی پیدا کردم توش ساخارین داشت.میشه اسمشو بگی خدا ازت راضی باشه