2737
2734

سلام خانوما ما تصمیم گرفتیم خونه بخریم ولی شوهرم پول نصف خونه رو داشت من گفتم از روی سپرده بابام وام میگیریم صد تومن بقیسم از بابام میگیرم ولی به نام منم بشه دیدم یهو گفت نخیر من 6 دنگ میخوام بنام خودم باشه منم خیلی عصبانییییی شدم هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم الانم ازش متنفر شدم بااینکه وصعش خوبه من خودمو هلاک کردم که ماشین میخوام سختمه اصلا به روی خودش نیورد اخرش مامانم برام خرید یه انگارم میخواستم یه سال بود بهش میگفتم با اینکه داشت اصلا به روی خودش نمیورد هی مسافرتای انچنانی هتل رزرو میکرد در صورتی که میدونست من عاشق طلام یه تیکه کوچیک حتی تو ماشینشم یه نیم سکه قایم کرده بود و حاضر نشده بود بهم بده خیلی ناراحتم احساس میکنم اصلا دوسم ندارم ازش سررررد شدم 

وام نگیر 

چون از خانوادت کمک میگیری بد عادت شده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وأم نگير بعد دوباره تكرار ميكنه بهش كه كمك ميكنيد فكر ميكنه حتما بايد بهش كمك كنيد 

اره منم همین فکرو کردم چون خودش حاضر نبود از رو سند باباش وام بگیره من اشتباه کردم 

2738

شوهرارو باید رو رگ خوابشون کار کنی .. من تقریبا تونستم اینکارو کنم.شوهر منم اصلا دوس نداشت چیزی بنامم بزنه. اما کاری کردم ماشین خربد ب نامم زد. نه با دعوا ..با خوبی و خوشی. 

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
خب بگو چیکار کردی شاید به دردش خورد

هر مردی ی اخلاقی داره رو چیزای متفاوتی حساسن و تحت تاثیر قرار میگیرن. اگه شوهرشو خوب بشناسه میتونه.

حتی قبلا دوس نداشت برم دانشگاه. راضیش کردم کارشناسیمو گرفتم

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
منم همینو گفتم اصلا بمن چه که خونه دار شه خونه ایی که برامن نیست میخوام نباشه 

شوهرت خیلی زرنگ تشریف داره

به خدا جدی میگم

ذره ای کمکش نکن ولش کن

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁
شوهرارو باید رو رگ خوابشون کار کنی .. من تقریبا تونستم اینکارو کنم.شوهر منم اصلا دوس نداشت چیزی بنام ...

وااای خیلی بدم میاد التماس مردارو کنم اخه من خواسته نامعقول نداشتم میخواستم پول بدم یکم خونه بنامم بشه همین خواسته ایی نبود 

2706