2737
2734
عنوان

گیسوام.من زایمان کردم

6128 بازدید | 78 پست

سلام دوستای گلم..من ۲۱ تیر شب ساعت ۱۰ و ۱۰ دیقه شب ۱ ماه زودتر زایمان کردم.۳۶ هفته و ۱ روز..طبیعی

فقط هنوز بیمارستانم چون تخلیه ادرارم کامل نیست..دعا کنید مشکلم حل بشه فردا مرخص بشیم🤗

از تک تکتون ممنونم..لحظه زایمان و درد فقط و ففط دعا میکردن..فقط دعا..همه رو دعا کردم..هر کسی که ازم التماس دعا داشت..

۲۵۰۰ وزن هانای عزیزم..

دوستای عزیز من فعلا نمیتونم جواب بدم..دعا کنید مرخصم کنن برم خونه مفصل  خاطراتم و میزارم واستون و عکس دختر نازم😍..یه صلوات واسه حل شدن این دردسرم بفرستین 😍😍

فعلابا اجازه🤗🤗

انشالله مرخص بشم فردا تاپیک جدید میزنم مفصل و عکس و خاطره میذارن..

خدا نگهدار 😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

خدا رو شکر😍بسلامتی خدا خودتو نی نی کوچولوتو حفظ کنه 🙏🌹🌹

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بسلامتی عزیزم ان شالله فردا مرخص نیشسد.اتفاقا اون شب تاپیکتون بودم ک گفتید میخایید برید بیمارستان .

خدا روشکر

ان شالله خداوند به همه فرزند سالم و صالح بده امین

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706