2733
2734

کلا اینترنتی هست و فقط برای اثر انگشت حضوری می رین

یعنی مصاحبه نداره

از شما مقدار خاص پول نمی خواد

اما بهتره سند املاک و استیتمنت بانکی تو مدارکتون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا اینترنتی هست و فقط برای اثر انگشت حضوری می رین یعنی مصاحبه نداره از شما مقدار خاص پول نمی خواد ...

ملک داریم هم من هم شوهرم 

مقدار حساب بانکی نمیدونید چقدر باشه درصد ویزا گرفتن رو بالا میبره؟

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
2728
ملک داریم هم من هم شوهرم  مقدار حساب بانکی نمیدونید چقدر باشه درصد ویزا گرفتن رو بالا میبره؟

مهم تر از حساب بانکی شغلتون هست

افیسر باید قانع شه که شما توریستی می رین و برگردین وقصد موندن ندارین

پول نقد زیاد حتی به ضررتون هست

در حد صد دویست  میلیون باشه کافیه

من گرفتم تا دو سال پیش که خیلی راحت بود  همه کارامون اژانس انجام داد واسه ما مصاحبه هم بود باید تمکن مالیتون اینجا ثابت کنید ولی عدد مشخصی نداره هر چی اینجا نشون بدی وضع گالیت بهتره راحتتر ویزا میگیری یک ماه بعد خود اژانس پاسپورتا رو با ویزا تحویل میده خرج زیادی هم نداره واسه ما کلش با اقامتمون تو انکارا ده میلیونم نشد

♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
مهم تر از حساب بانکی شغلتون هست افیسر باید قانع شه که شما توریستی می رین و برگردین وقصد موندن نداری ...

هر دومون پزشکیم شوهرم جراحه پولمون بیشتره یعنی چی یعنی در حد ۲۰۰۳۰۰ تومنو نشون بدیم؟

2738
من گرفتم تا دو سال پیش که خیلی راحت بود  همه کارامون اژانس انجام داد واسه ما مصاحبه هم بود باید ...

من شنیدم باید تو اینجا در حد یه میلیون دلار مال و اموال نشون سفارت بدی تا ۵ ساله بتونی بگیری البته ما کسی رو کانادا نداریم شاید اقوام درجه یک باشن این مبلغ کمتر باشه

شما شغل همسرتون چیه شغل هم تاثیر داره؟

هر دومون پزشکیم شوهرم جراحه پولمون بیشتره یعنی چی یعنی در حد ۲۰۰۳۰۰ تومنو نشون بدیم؟

در حد پول نقد باید سند داشته باشین

آفیسر این طور برداشت نکنه که داراییتون رو به پول نقد تبدیل کردین

با توجه به پزشک بودنتون احتمال ویزا گرفتنتون بالاس

بوداپست؟ اونکه اروپای شرقیه شینگن که کلا کاری نداره من ده تا دارم

منم دارم چرا مولتی پرم میدن کانادا رفتم اما مولتیپر ندارم سوییس رو دارم المان رو دارم امریکا دارم المان رو دارم هلند رو دارم پاریس رو رفتم 

من شنیدم باید تو اینجا در حد یه میلیون دلار مال و اموال نشون سفارت بدی تا ۵ ساله بتونی بگیری البته م ...

من شوهرم دندونپزشکه بله همین حدود باید پول داشته باشی su هم درست میگه نباید ارزش املاکت کمتر از حساب بانکیت باشه البته ۳ تا شنگن هم باید داشته باشی منم کسیو کاندا نداشتم البته هم خودم هم شوهرم ویزای امریکا هم قبلا گرفته بودیم ممکنه اینم تاثیر گزار بوده 

♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2706