2726
درسته مشکل ما لاغرا اول کوچیک بودن معده است. حجم معدمون کمه و واسه همین با یه ناخنک زدن سیر میشیم و ...

شربت انار مال شرکت باربج اسانس ازداروخانه هابگیرین بخورین طبق دستورش اشتهاتون زیادمیشه خیلیم خوشمزست مزه رب انارواسانس نعناع میده مت وقتی میدم به پسرم اشتهاش خوب میشه

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
بخدامن موندم آخه چاقی که کاری نداری این لاغری کوفتیه که سخته خوب چیزای شیرین بخورین پلو ایناکه زودچا ...

نه عزیزم چاق شدن بسیار سخت تر از لاغر شدنه متخصصای تغذیه هم میگن

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو پیش دکتر سنتی رژیم واست میده که چاق شی

من قبلا رفتم خوب بود یه مدت ولی ول کردم الانم خیلی چیزا رو از رو همون میرم ولی متاسفانه من خیییییلی دیر وزن اضافه میکنم یعنی مثلا خودمو بکشم تو یه ماه 200 گرم اضافه کنم

شربت انار مال شرکت باربج اسانس ازداروخانه هابگیرین بخورین طبق دستورش اشتهاتون زیادمیشه خیلیم خوشمزست ...

من میخوردم هیییچ تاثیری رو من نداشت  

2728
من میخوردم هیییچ تاثیری رو من نداشت    

بخداااا بهت حسودیم میشه به جان خودم یعنی خوششششس به حالت البته منم غذام زیادنیست ولی نمیدونم چراهرلقمه ای که میخورم ازیه جام میزنه بیرون مخصوصاشکمن که دلموخون کرده

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود