2726
عنوان

لطفا کمکم کنید اگه اسم زیبا برای دختر مدنظرتون هست بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 29 پست
نهال سپیدار مهتاب  هاله   ونوس شبنم رویا  مهناز  فروزنده

مرسی عزیزم. مهتاب و رویا و مهناز که خیلی قدیمین

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جانان بركه ايه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
منم هنوز اسم دخترمو انتخاب نکردم خیلی سخته😩  من از این اسمها بدم نمیاد اما هنوز تصمیم قطعی نگ ...

اینا دیگه از بورس افتادن اخههه

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      
2706