2737
2734
عنوان

خواب عشق سابقمو دیدم😕

2338 بازدید | 30 پست

واضح.واضح انگار که همین الان اتفاق افتاده یه حس دلتنگی و خفقان اوری بهم دست داده نمیدونم چیکار کنم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی فکر میکنم انگار رویا نبود و واقعا خودش بود یه حال عجیبیم میخوام فکر نکنم میخوام بگذرم نمیشه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
اخی الهی ازدواج کردی؟؟؟ اگ شوهرنداری خب بهش زنگ بزن

شوهر دارم دختر دارم‌اما اونم دیگه نیس یعنی فوت شده

2738
شوهر دارم دختر دارم‌اما اونم دیگه نیس یعنی فوت شده

اخی خدابیامرزتش،براش فاتحه بخون و صلوات بفرس ان شاءالله ب ارامش برسید

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیس عادت نده...

من داستان زندگیتو خوندم.ولی اون از وقتی فوت شده انگار روح تورو هم باخودش برده.برو سر خاکش آخرین بار و بگو بخابم نیا.بعدشم اگر عاشق شوهرت باشی دیگه نمیاد تو فکرت.اون تموم شده.چرا بعدش فوری رفتی ازدواج کردی.

وای وای منم دیشب همچین خوابی دیدم و امروز کلا دپرسم

خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چقد حسرتش به دلم موند چقد آرزو داشتم حتی تو چشماش نگاه کنم 

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
2706