2726
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 32 پست
 عزیزم اگه تهران هستی ازرزاقی یا عارفی وقت بگیر منم دوتا سقط داشتم الان تازه بااینا اشناشدم نشگ ...

متاسفم بابت سقطهات عزیزم.

فعلا رفتم کلینیک رویان یه سری آزمایش برام نوشتن که باید انجام بدم در واقع آزمایشات کلی از هر چی که میتونه دلیل سقط باشه .  وقتی جواباشون اومد حتما پیش دکتر رزتقی و عارفی هم میرم تا نظر اونا رو هم بدونم . 

ممنون از راهنماییت 

مشکلت چی بوده ؟

امیدوارم زودتر حل بشه و این سری بارداری سالمی داشته باشی .

متاسفم بابت سقطهات عزیزم. فعلا رفتم کلینیک رویان یه سری آزمایش برام نوشتن که باید انجام بدم در و ...

خیلی ممنون عزیزم من ازمایشای رزاقی رودادم دکترم نوشت بعده دوسه هفته ازسقطم دادم که مشگل انعقادی وایمنی دارم هفته پیش بردم پیش زرنانی گفت چون مدت کمی ازسقطت گذشته ودادی فاکتور ایمنی که مشگل داشتموباید تکرارکنی شاید مشگل ایمنی نداشته باشی که یه هفته دیگه ج آز میاد میبرم نشون بدمو دارومومشخص کنه ازرزاقی هم واسه ۳شهریور وقت گرفتم بچه های سقط مکرر میگن تو رویان وابن سینا وقت وهزینه ادم تلف میشه زرنانی هم واقعن خوب بود زود هم وقت میده درکنار اینا یه سربروپیشش خوب راهنمایی میکنه ودکتره دقیقیه

❣❣خدایا خیییلی خسته ام😢😢خودت کمکم کن❣❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون عزیزم من ازمایشای رزاقی رودادم دکترم نوشت بعده دوسه هفته ازسقطم دادم که مشگل انعقادی وایم ...

به من گفتن باید دو یا سه دوره از پریود بگذره که بتونم آزمایشات و سونوها رو بدم . حالا تو شهریور باید انجام بدم . از رزاقی پس حتما وقت میگیرم . 

به من گفتن باید دو یا سه دوره از پریود بگذره که بتونم آزمایشات و سونوها رو بدم . حالا تو شهریور باید ...

اره عزیزم باید حداقل دوماه بگذره من زود دادم که مشگل ایمنی نشون داده بود بعد که تکرارش کردم همه چی خوب بود سعی کن ازالان ازعارفی یارزاقی یه ویزیت واسه شهریوربگیری من اززرنانی هم راضی بودم اونم خوبه

❣❣خدایا خیییلی خسته ام😢😢خودت کمکم کن❣❣
2728
اره عزیزم باید حداقل دوماه بگذره من زود دادم که مشگل ایمنی نشون داده بود بعد که تکرارش کردم همه چی خ ...

سلام عزیزم

دکتر   زرنانی  را شمارشو اگه داری زحمت بکش ممنون .

عزیزم ممنون از پیامت  پیش هر دکتری رفتم گفتن که بعد از 3 ماه میتونی اقدام کنی . منم بعد 5 م ...

عزيزم من بعد از سقط سومم يك سال تمام جلوگيري كردم به همين فكر كه رحمم استراحت كنه و ترميم بشه اما درست تو همون تاريخ سقطهاس قبلي اين يكي هم سقط شد😭😭😭منم دو هفته است كه بچه مو از دست دادم.

عزيزم من بعد از سقط سومم يك سال تمام جلوگيري كردم به همين فكر كه رحمم استراحت كنه و ترميم بشه اما در ...

عزیزم. خیلی سخته 

نمیدونم واقعا باید چی کار کرد . استراحت کنیم نکنیم . چی بگم .

دیگه نباید اقدام کنی فعلا . برو تحت نظر باش تا اگه مشکلی وجود داره رفع بشه.

مادرهایی که بچه از دست دادین والان دوباره یا اقدامین یا باردارین و یا هم دوباره مامان شدین بیان با | تبادل نظر نی نی سایت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96274869

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

سلام من گروه سقط مکرردرست کردم هرکس دوسداره به آیدی من پی ام بدهsomaih_77لینک گروه تلگراموبفرستم یاشمارشوبفرسته دعوتش کنم توگروه

خدایا یه نینی صحیح و سالم به منم بده الهی آمین 
2706