2737
2734

سال ١٣٨٤ حدود ١٣ سال پيش بود عكس هاى زيباى جهزيه رستا رو كه ديدم ياد اون روزها افتادم وخيلي حرف ها سر زبونم اومد كه تصميم گرفتم اين تاپيك رو بزنم

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هيچ وقت ذوق و شوق اون روزها يادم نمى ره، و اين رو بر اساس تجربه خودم مى گم تهيه جهزيه چيز زيبايى تو زندگى هر زوجى هست. هر كس در حد  توانش 

به نظر من رسم قشنگى هست وقتى ياد خودم ميوفتم فكر مى كنم اين اشتباه هست كه بگيم نبايد باشه.

توى اين ور دنيا هم مى رن براى زندگى جديد و نو شون خريد مى كنن. در مورد چيدمان هم چه إشكالى داره خونه آدم مخصوصا تازه عروس زيبا و چيدمان مرتب داشته باشه.

اينجا فروشگاه هاى مختلف از اونى كه وسايل خيلى ارزون مى فروشه تا اونى كه وسايل گرون داره همه جورى زيبا و خيره كننده با تزئينات وسايلشون رو چيدن كه هر كسى محوش مى شه.

2738

جهزيه من اون زمان حدود ٤٠ ميليون شد همون موقع دختر خاله من همزمان با من جهزيه اش حدود ٩٠ ميليون شد و همون زمان دختر عمه من با همسرش مهاجرت كردن و همه پول جهزيه رو با خودشون بردن و حتى يك چنگال هم نخريدن و اونجا يك زندگى فوق العاده ساده شروع كردن ولى هيچ كدوم خودمون رو با هم مقايسه نكرديم و به اصطلاح غصه بخوريم.!!!!

من عاشق جهزيه ام بودم و هستم. چون تك تك وسايل رو با عشق خريديم. به قول خيلى از دوستان بله حالا خيلى سال گذشته حتى شايد من و شوهرم به اندازه اون روزها عاشق نباشيم نوع نگرشمون به زندگى عوض شده مخصوصا كه بچه شده عشق و زندگى ولى...

من هنوز وسايل جهزيه ام رو دوست دارم و از كاركردن باهاش لذت مى برم.

آخی عزیزم😍

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
هر چی جهزیه خوب هم بیاری بازم مادرشوهر میگه اینا هم شد جهاز فلان کسو میدیدی فلان اورد یا خودم فلان چ ...

نه مادر شوهرم چيزى گفت و نه كس ديگه اى. بايد سياست داشت.

من هر قطعه اى رو كه مى خواستم بگيرم بهشون مى گفتم. مثلا مى گفتم من امروز مى خوام سرويس چينى بگيرم. بعد مى ديدمشون مى گفتن خريدى؟ مى گفتم نه اصلا اينها به سليقه من نيست خيلى خاص مى خوام! بايد برم فلان خيابون يا حتى فلان شهر!!!

بعد كه وسيله مورد نظر رو پيدا مى كردم كلى به كارايى اون افتخار مى كردم.

اين پز نيست! اين قدر دان بودن پول زحمت كشيده پدر و مادرها طى سال ها دوران جوونى شون هست كه مى تونستن جور ديگه استفاده كنن و نكردن و به ما دادن، تا راحت از اين وسايل استفاده كنيم و لذت ببريم.

من اجازه نمى دادم كسى قضاوتى كنه و با اينكه اطرافم خيلى ها گرون تَر از من جهزيه بردن من هميشه به جهزيه ام افتخار مى كردم و مى گفتم اين ها بهترين هست.

۴۰ میلیون۸۴ خیلی بوده ماشالله

جهزيه ام خوب بود ولى از من بهتر دور ورم زياد بود خونه ما دو خوابه بود خونه دوستم كه همزمان با من ازدواج كرد ٤ خواب داشت، دندانپزشك بود و جهزيه اش به جرات مى گم اگر بيشتر از ١٠٠ نباشه كمتر نبود. 

اندازه تمام وسايلش دو برابر وسايل من بود مباركش باشه ولى جاى حسرتى نيست و نبود.

2706