2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه بگم پدر مادرم الان هر دو فوت شدن پس توهین نکنید فقط نظرتون بگین پدرم تاجر بود وضع مالیمون خیلی خوب بود شاهانه زندگی میگردیم اما تا یادمه تو خونمون جنگ و دعوا بود مامان و بابام همیشه بابام جلو چشممون مامانم رو کتک میزد سه تا خواهریم !مامانمم از ابن زنا بود که اهله لباسای جورواجور آرایشای غلیظ و کلا خیلیییی ب خودش میرسید بابام هم شهرستانی از این خانواده های متعصب که اینجور زنی نمیپسندن !خلاصه بگم بابام بچه پسر خیلی دوس داشت مامانم همه بچه هاش دختر شد دیگه بابام طاقت نیاورد سرش زن گرفت  

بابام کارش خارج از کشور بود برا خرید جنس و این جور چیزا کره و دبی اینا میرفت مثلا می‌شد بابام یک ماه مسافرت بود بعدم که میومد همش دعوا !من دختر وسطی هستیم !خواهرکوچیکم که دنیا اومد بابام به دلخواه خودش و فتنه گری های عمه هام چون همشون به زندگی ما خیلی حسادت میکردن وضعمون لارج بود بهترین لباسا بهترین مسافرتا خلاصه تو فامیل سر بودیم بابام رو پر میکردن که این زن به درده تو نمیخوره بزا خودمون واست زن میگیریم از شهره خودمون حداقل مثل خودمون باشه فرهنگش اینا بابامم ازدواج کرد ،من اونموقع خیلی کوچولو بود ۴ یا ۵ سالم بوده وقتی بابام زن گرفت  

2706