2737
2734
عنوان

علائم و مشکلات خود رو تو دوران بارداری شرح بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 290466 بازدید | 167 پست

شما همه لک لانه گزینی داشتید. اب خنک مثل روال معمول می خوردید زیر دلتون درد می گرفت. گرفتگی عضلات دست و پا داشتید هنگام خواب. بدخواب می شدید تو هفته 5 . ایا اینا نشانه بارداری است؟

خدایا تنها تو هستی که قادر به تغییر احوال مایی هر چند ما گنه کاریم اما تو قطعا از وساطت انبیاء و اولیا الهی برای برآورده شده دعاهایمان دریغ نخواهی فرمود. آمین رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟

کسایی که باردار ند از علائم اولیه چیزی یادشون نیست. 

من نسبت به غذاها خیلی بی میل شدم . ... همش احساس سیری می کنم. لک لانه گزینی نداشتم . یعنی باردارم.؟؟

خدایا تنها تو هستی که قادر به تغییر احوال مایی هر چند ما گنه کاریم اما تو قطعا از وساطت انبیاء و اولیا الهی برای برآورده شده دعاهایمان دریغ نخواهی فرمود. آمین رب العالمین
سلام امروز ۲۰ پریودی هستم احساس سوزش زیر دل دارم و پای راستم از زانو بی حس میشه تخمدان سمت راستم درد ...

من هم هنوز نمی دونم باردارم ولی شبیه علائم شما را دارم

2731
من هم هنوز نمی دونم باردارم ولی شبیه علائم شما را دارم

سلام من iui یکبار انجام دادم باردار نشدم حالا آذر میخام دوباره برم شما از پریودت گذشته ؟ تا از پریودت تاخیر نداشت اصلا دلتو به هیچی خوش نکن

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
سلام خانما کسی نیست؟ من روز 18 سیکلم هستم. سینه هام ورم کردن و پاهام هم مثل یخ سردن و گرم هم نمیشن. ...

من هم همینطورم  گاه گر می گیرم گاه معمولی . سینه هام فقط کمی بزرگه و بندرت تیر بکشه شبها بدخوابم و .... همش گشنه ام  در عین اینکه احساس پری معده می کنم. . نفخ و گاز معده دارم ..... ایا باردارم

بچه ها کسی نیست ..... کسایی که هنوز مثل من نمی دونند باردارند  و قاعدگی منظم هم ندارند بیان علائمشون را مثل من بگن

سلام من iui یکبار انجام دادم باردار نشدم حالا آذر میخام دوباره برم شما از پریودت گذشته ؟ تا از پریود ...

نه من پریودم 45روزه شده بعد از سقط اردیبهشت  . 3 یا 4 اذر باید بشم. 

2738

سلام دوستان 

من سی و دو هفته و سه روزم 

امروز دکترم بودم گفت بچه سرش پایینه و شرایطتت کاملا ب نفع زایمان طبیعیه 

اما ممکنه ب دلیل بالا بودن فشار خونت نتونی طبیعی زایمان کنی؟ 

کسی مشکلی مشابه من داره؟

راهکاری دارین بزای پایین اومدن فشارم؟ 

سلام خانما من هفته 10 هستم.نفخ شکم امونمو بریده به صورتیکه شکمم پر از باد میشه و باورم نمیشه اونهمه باد توی شکم من چکار میکنه.صبح ها احساس سنگینی و پربودن معده دارم.ظهر گرسنم میشه بعد که یه مقدار کم غذا میخورم تا شب معده درد شدیییییییید دارم و نصف شب ضعف شدییییدد میاد سراغم. یه هماتوم هم دارم که امیدوارم الان رفع شده باشه چون دکترم با اطمینان گفت نگران نباشم خودش خوبه خود اوکی میشه.حتی قرص یا شیافم بهم نداد.

درحال حاضر هم فقط روزی یه اسید فولیک میخورم.

برای منم دعا کنید عزیزای دلم

خدای عزیزم دوست داشتنی های منو برام نگه دار

من هفته هفتم بارداری رو میگذرونم، معده م. خیلی اذیتم میکنه، احساس میکنم یه سنگ بزرگ توی معدمه، هیچی نمیتونم بخورم ازبس که سنگینه، همش باید راه برم یا دراز بکشم، حتی نشستن به معدم فشار میاره، توی همین مدت کوتاهی که متوجه بارداری شدم یک کیلو وزنم کم شده، تهوع ندارم ولی معده م اصلا غذا رو هضم و تخلیه نمیکنه، نمیدونم چیکار کنم

خانما من ماه سوم بارداریم دکتر بهم گفت جفتم خلفی و خیلی پایینه امکان سقط جنین هست الانم خیلی زیر دلم احساس سنگینی میکنم و یکم درد دارم بنظرتون این سنگینی و درد مال جفته ؟ 

من هفته ۱۹هستم و تو سه ماه اول ۳کیلو وزن کم کردم.چون ویار و حالت تهوع وحشتناک داشتم.الان که یکم حالت تهوعم بهتر شده ولی انقددددررر معده درد اذیتم میکنه که نمیتونم هیچ غذایی بخورم.هیچ وزنی هم اضافه نکردم.خیلی نگرانم بچه وزن نگیره.چون خودمم خیلی لاغرم.کاش میشد این معده درد یه جوری آروم بشه

سلام خوبین من همیشه یک الی دوروز تاخیر پریودی داشتم اول بارداریم سه روز بعدش بی بی زدم منفی بود دوروز بعد لکه بینی گرفتم بی بی زدم مثبت شد رفتم دکتر زنان ازمایش نوشت دادم در دو نوبت مثبت بود و برا لکه بینیم که حتی خون هم دیدم شیاف داد قط شد حالت تهوع.سر گیجه. بدخوابی .کم اشتهایی هم از چند روز تاخیر پریودی شروع شد 

2706