2737
2734

سلام. منظورم اینکه بعد از درخواست چقدر طول میکشه برسه بدست آدم؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

موردت چی بوده مفقودی یا مستعمل بودن شناسنامه؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موردت چی بوده مفقودی یا مستعمل بودن شناسنامه؟

گمش کردم 😟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2731

برای من مهرش پخش شده بود عوض کردم 

شیش ماه طول کشید

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
من متولد یه شهر دیگه بودم. درخواست رو به اون شهر فرستادن تا شناسنامه المثنی بیاد یک ماه طول کشید

اوووووو😮 یه ماه😦

2738
برای من مهرش پخش شده بود عوض کردم  شیش ماه طول کشید

یا خدا 😲

مگه روزانه چند نفر درخواست المثنی میدن که اینقدر طول میکشه 😐

گمش کردم 😟

مفقودی نهایتا تا چهل روز طول میکشه 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
یا خدا 😲 مگه روزانه چند نفر درخواست المثنی میدن که اینقدر طول میکشه 😐

آره دقیقا یادمه تابستون رفتم و زمستون شناسنامه آوردن شاید الان کمترم باشه یا بگید احتیاج دارین زودتر کارتونا راه بندازن

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بچه ها من کارت ملی هوشمند هم نگرفتم ...

کلا فک کنم الان جزو ۸۰ میلیون ایرانی نیستم 😆 نه شناسنامه دارم نه کارت ملی 😆

چندوقته امد؟ چه مدارکی بردی؟

سلام. 

تقریبا دو ماه و نیم طول کشید . کپی شناسنامه مادر و پدر و همسر و فرزند.

2706