2737
2734

مادر من هم خیلی کم حوصله و بددهن و عصبی بود ، خیلی من رو نابود کرد 

البته من مشکلات کودکی زیادی داشتم که در کنارشون مادرم تو داغون کردن روح و روانم کم نذاشت

من تقریبا ۷ ساله ازدواج کردم و رابطه م باهاش بعد ازدواج و دور شدن بهتر شد 

چون من سعی کردم ببخشمش خود اون هم زندگی خیلی سختی داشته که اگه بخوام براتون تعریف کنم اشک همه در میاد

من خیلی سعی کردم روی خودم کار کنم همیشه خودشناسی میکنم ولی جوری شده که آرامش روحی ندارم  وقتی هم به دست میاد موقته 

با این که زندگی آروم و بی تنشی دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم ممنون نمی‌دونم گیرش روی منه چرا به هر حال مادره و احترامش واجب

همه مامانا به یه بچه شون ارادت خاصی دارن .....مامانم منو میگه خیلی سنجیده ای نظرش در مورد بقیه اینطور نیست یکی از داداشامم خیلی دوست داره و ازش انتظارای خاصی داره

همه مامانا به یه بچه شون ارادت خاصی دارن .....مامانم منو میگه خیلی سنجیده ای نظرش در مورد بقیه اینطو ...

دقیقا

نه بزرگتر نیستم وسطی  هستم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2728
مادر من هم خیلی کم حوصله و بددهن و عصبی بود ، خیلی من رو نابود کرد  البته من مشکلات کودکی زیاد ...

چه قدر سخته خدا بهت سلامتی بده که بتونی این قضیه رو فراموش کنی و در عوض به بچه هات در حال یا آینده بی نهایت محبت کنی 

چه قدر سخته خدا بهت سلامتی بده که بتونی این قضیه رو فراموش کنی و در عوض به بچه هات در حال یا آینده ب ...

ممنون عزیزم همچنین

اتفاقا بعضی وقتا که مثبت اندیشی میکنم میگم که این قضیه باعث شد که من مادر خوبی برای دخترم باشم و احساسش فوق العاده برام با ارزش باشه

ممنون عزیزم همچنین اتفاقا بعضی وقتا که مثبت اندیشی میکنم میگم که این قضیه باعث شد که من مادر خوبی ب ...

خدا بهت سلامتی بده .. مجبت کردن هم یه نعمته که خدا بهت داده که بتونی به بچه ات عشق بدی

2738
حتما یه نگاه خاصی بهت داره و ازت انتظارات خاصی داره شاید درکت بیشتره یا بهت حس  و عاطفه نزدیکی& ...

دقیقا همه اینایی که میگی هست

علنا میگه خیلی با محبته به خدا برای بچم خودم

ولی خوب منم نمیتونم به همه چیزایی که میگه عمل کنم اگه نکنم بد میشم

قهر و کنایه و نصیحت

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
دقیقا همه اینایی که میگی هست علنا میگه خیلی با محبته به خدا برای بچم خودم ولی خوب منم نمیتونم ب ...

عزیزززم خدا حفظش کنه ...  ...با توجه به خلق و خوی مادر باهاش رفتار من بالاخره خودت بهتر میدونی با چی شاد میشه کاری که نمیتونی انجام بدی بگو مامان نمیتونم انحام بدم بگو خیلب دوستت دارمو این از علاقه ام نسبت بهت کم نمیکنه  ..ازت انتظار زیاد داره حتما ملتفت کن و بگو که همه کارهایی که ازت میخواد در توان جسمی و روحیت نیست و نمیتونی ...بگو نمیتونم ولی دلیل نمیشه که دوستت ندارم  دوست داشتنت رو به زبون بیار و درک کنه 

من هرچقدر مادرم بهم محبت نکردددد دارم به همون میزان به دخترم محبت میکنم 😊😊😊 محبتی که حتی ذره ایشو از مادرم ندیدم.پدرم عاااااالی بود و هست. ولی مادرم انگار هوومه. همیشه بهم میگفت توهووی منی و سرلج بود باهام‌ .من شخصیت مستقلی دارم تقریبا و بخشیدمش. احترامم سرجاشه دوسشدارم بفکرشم بیشتر از همه ی بچه ها‌. ولی اون توجهش به بقیه بچه هاشه نه من. 

به شوهرمم همیشه گوشزد میکنم با پسرم عین رفیق و دوست برخورد کنه😊

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

منم مثل شمام

خیلیییییی سخته بیش از حد 

انشالله خدا خودش کمک کنه فراموش کنیم 

کاش در این مورد آلزایمرمیگرفتم فقط😔😔😔

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
دقیقا میدونی غصه من چیه من الان همه اینارو میفهمم  و بچه هامو دوس دارم اما واقعا بلد نیستم ...

آره درست میگی منم همیشه فک میکنم خیلی چیزا هست که من چون تجربه نکردم نمیدونم و بلد نیستم انجام بدم

چه گیرهایی میدادن

مثلا میگن اینکارو نکن اونکارو بکن. این کارو بکنی فلان میشه اون کارو بکنی بهمان میشه. اینو بخور اونو نخور . اینو بپوش اونو نپوش. این خوبه اون خوب نیست. این اینجوریه اون اونجوریه........

یا مثلا بعضی و قتا نصفه شبا بیدار میشم آب میخورم یا میرم دستشویی میگن تو چرا همش شب تاصبح بیداری  . خیلی گیرای دیگه و

همشششششش دعوا و دعوا

مرسی مجازی! تو بهم یاد دادی که قلب فقط ی استیکره...