2737
2739

با چه چیزایی میشه یه دمنوش خوب درست کرد.من راستش خونه یکی از دوستام دمنوش سیبو بهار نارنج خوردم خوشمزه بود.ولی نمیدونم حتما باید وسیله خودش باشه یا باقوری ام میشه دم کرد.مدیونین بهم بخندین😁😄😄تجربیاتتونو بگین

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
نه بابا همرو بریز تو قوری بزا دمبکشه از چایی بی خاصیت خیلی بهتره

خوب چی با چی  من موادشو نمیدونم

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه توری بذار داخل قوری

هرچی که میخوای باهاش دمنوش درست کنی بریز تو اون توری و آب جوش هم بریز

بدون اطلاع از خواص چیزی هم باهاش دمنوش درست نکن. یهو دور از جون یه چیز مضر میخوری کلیه و کبدت از کار میفته. هر دمنوشی به هر بدنی نمیسازه. 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2731
خوب چی با چی  من موادشو نمیدونم

تو گوگل یه سرچ‌کن دوستم مثلا خود بهار نارنج خودبه خشک سیب خشک چای سبز چلی ترش همش یه نوع دمنوشه عزیزم 

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
تو گوگل یه سرچ‌کن دوستم مثلا خود بهار نارنج خودبه خشک سیب خشک چای سبز چلی ترش همش یه نوع دمنوشه عزیز ...

مرسی گلم😘😘😘