2726
عنوان

خرید و فروش ملک

4575 بازدید | 12 پست

خرید و فروش ملک

دوستان بهتمون اطمینان میدم مطلبیرو که میخوام در رابطه با خرید و فروش ملک بگم هیچ جا نشنیدید و اطلاع رسانی نمیشه و خیلیا دارن سر همین موضوع به مشکل بر میخورن 

دوستان چند وقت پیش ملکیو با همسرم تو تهران خریدیم و معامله کردیم و مبایع نامشو تو یکی از دفاتر ملکی غرب مازندران نوشتیم حالا اسم نمیبرم دفتر املاک کجا بود ولی یه آپارتمان نقلی تو پونک خریدیم بعد از چند روز دیدیم فروشنده زنگ زده و میگه من منصرف شدم و میخوام آپارتمانمو پس بگیرم ما هم گفتیم نمیشه که ما آپارتمانتو خریدیم و از اونجاییکه خیالمون راحت بود که ضرر زیانم گذاشتیم تو قولنامه گفتیم نمیشه دیدیم خیلی اصرار داره در نهایت گفتیم ضرر زیانمونو بده ما هم ملکتو برگردونیم این آقا یهو گفت شما سر من کلاه گذاشتین و ملکو خیلی زیر قیمت از من خریدین و من ازتون شکایت میکنمو ملکو پس میگیرم ما هم که خیالمون راحت دیدیم بعد از 2 روز وکیلش زنگ زدو گفت که براتون داریم اظهارنامه میزنیمو بیاین این موضوع رو حل کنیم خلاصه سرتونو درد نیارم رفتیم دفترش ببینیم چی میگه دیدیم برای ننوشتن یک کلمه تو مبایع نامه و مراعات نکردن چندتا چیز کوچیک آقا از طریق قانونی میخواد ملکشو که حالا واسش یه مشتری با مبلغ بیشتر پیدا شده بود پس بگیره و بفروشه به اون ضرر زیان مارم نده خلاصه سرتون درد نیارم که مربوط به گرفت اختیار خیار غبن بوده و ما تو مبایع نامه ننوشتیمش کار ندارم که کارمون به دادگاه کشید و خداروشکر نتونست ادعاشو ثابت کنه و قاضی رای رو به ما داد ولی وکیلمون میگفت که مواردی بوده که تونستن با همین مراعات نکردنا ملکشونو پس گرفتن . من هرچی گشتم جایی مقاله ای در زمینه خیار غبن و یا نحوه نوشتن مبایع نامه و مراعات اونها جایی ندیدم جز یه جا که اسم سایتش سایت یکی و آدرس مقالاتشم که خوندم دیدم تقریبا هموناییکه وکیلمون میگفت رو براتون این زیر میذارم ببخشید دیگه نوشتن عینشون اینجا خیلی وقتگیره خودتون بخونین روی کلمه بعدی کلیک کنید : خرید و فروش ملک

من به همه دارم میگم به شما هم میگم

بدون وکیل هیییییچ چیزی رو امضا نکنید.

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می دانستید در کشور ما با سرمایه گذاری در ملک هیچ گاه ضرر نمی کنید ؟ شاید این سوال برایتان پیش آید که در این تورم و گرانی آیا می توان خانه ای خرید ؟ پاسخ ما بله است اما به شرطی که زمان و محل مناسب آن را بدانید . با ما در ادامه با ما همراه باشید تا درباره نحوه خرید آپارتمان در تهران بپردازیم.

همانطور که می دانید مهم ترین فاکتور در خرید خانه داشتن پول کافی است . در ابتدا باید بدانید که چقدر پول برای این منظور پس انداز کرده اید. اما در بسیاری از موارد شما نقدینگی ندارید و به دنبال وام مسکن هستید . اما گرفتن این وام نیاز به شرایطی دارد که ممکن است شما شرایط آن را نداشته باشید یا پرداخت سودهای بانکی برای شما مقرون به صرفه نباشد. در این صورت می توانید به دنبال خانه ای باشید که دارای وام باشد . اما در کدام منطقه می توانید خانه ای بخرید که هم از لحاظ دسترسی موقعیت مناسبی داشته باشد و هم در طی زمان برای شما سوددهی داشته باشد ؟

ادامه مطلب را بخوانید .

2728

ثبت آگهی ملک

در چند سال گذشته که دنیای اینترنت محدودتر بود برای فروش خانه و املاک خود در آگهی های روزنامه همشهری ملک خود را به فروش می گذاشتید.یا ملک را به مشاور املاک محله خود میسپردید.امروزه می توان با استفاده از سایت هایی که می توان در آن ها درج و ثبت آگهی املاک انجام داد،

به راحتی و در زمان کمتر ملک خود را به فروش برسانید. ثبت آگهی ملک در خدمت شماست.

به دلیل کمبود وقت و گسترده شدن اینترنت و تبلیغات بهترین راه برای فروش فوری خانه ثبت آگهی در سایت های خرید و فروش املاک است.

این آگهی ها به راحتی و بدون صرف زمان زیاد قابل دسترس همه است و بهترین راه تبلیغات ملک شما است.

ثبت اگهی ملک

برای درج آگهی املاک حتما از ملک حود عکس بگیرید

و از عکس واقعی ملک برای جذب مشتریان و خریداران واقعی استفاده کنید.

تحقیقات نشان داده که خریداران قبل از باز کردن آگهی به مدت 20 ثانیه به عکس اگهی توجه می کنند

و اگر عکس باب میل و خوشایند آن ها بود روی آگهی کلیک می کنند

تا مشخصات بیشتر ملک را بدانند. همین حالا برای ثبت اگهی ملک اقدام نمایید.

فروش فوری خانه مسئله ای است که اصولی باید با آن برخورد کنید. شاید برای شما هم پیش آمده که در شرایطی قرار گیرید که به هر دلیل مثل خرید خانه جدید ، مهاجرت یا نیاز مالی و … به دنبال فروش فوری خانه خود باشید. اما در آن شرایط بحرانی بهترین راه فروش فوری آپارتمان یا خانه چیست؟ واقعیت این است که فروش خانه یک فرایند زمانبر است و باید با دقت انجام شود.

یا خدا 

بابا خودتون به خودتون رحم کنین 

بچه ها وکیلم خواستین بگیرین آدم بگیرین 

نه یه وکیلی که تا زنگش میزنی اصلا یادش بیاد چون تویی بوده

و موعد پول گرفتنا خوب هواسش باشه 

زیاد چیز نباشین که حتما اسم داشته باشه 

متسوط باشه . یعنی یکم نام داشته باشه ولی بدونید حداقل ادمن 

حالا رایگان خواستی بپرسی این جا بپرس برات میزارم

آدماشم بد نیستن تا حالا که من میشناسم

ممنون برای به اشتراک گزاشتن تجربه اتفاقا منم در حال خرید خانه هستم و این تجربه شما برای من کمک خوبی ...

خرید خونه با بودجه محدود دیگه رویا نیست.
شهر پردیس در حومه تهران با شرایط عالی بهترین گزینه برای خرید ملک با سرمایه های محدود میباشد.
شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در امور ملکی شهر پردیس فعالیت دارد.
اطلاعات بیشتر : سایت شرکت ایران ملک
https://irmelk.com

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com