2733
2734

⚡️ با چند راهکار ساده، در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم

❗️كاهش بارندگي ها منجر به كم آبي و در نتيجه عدم امكان توليد در نيروگاههاي برقآبي شده و با توجه به پيش بيني سازمان هواشناسي، دماي هوا در روزهای آينده نيز افزايش خواهد یافت.

‼️ بنابراین در چنين شرايطي براي تامين برق پايدار، بيش از هر زمان ديگر به مديريت مصرف برق نيازمنديم.

🔆 چند راهكار ساده براي كاهش مصرف برق در ساعت هاي اوج (11 الي 16 و 19 الي 23):

1️⃣ درساعت هاي اوج كولرهاي آبي را با دور كند استفاده نمائيم.

2️⃣ در صورت استفاده از ترموستات، دمای اتاق را بين 23 تا 25 درجه سانتي گراد تنظيم كنيم.

3️⃣ در ساعات هاي اوج به ازاي هر ساعت استفاده، كولر را 20 تا 30 دقیقه خاموش كنیم.

4️⃣ در ساعت هاي اوج، از لوازم پرمصرف مانند اتو، لباسشويي، ظرف شويي و جاروبرقي استفاده نكنيم.

5️⃣ در طول روز از روشنايي طبيعي استفاده کنیم.

✅ فقط با ده درصد صرفه جويي در ساعت هاي اوج بار (11 الي 16 و 19 الي 23)، میتوان از بروز خاموشي ناشی از مصرف جلوگيري کرد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👍

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2731
2738
یه قطره اب نیست بخوریم  زنگ زدم شوهرم اب معدنی بگیره  واقعا اسف باره

کجایی؟؟؟

ما هم همینطور

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
سه روزه فقط حاضری میخوریم  اب نیست پاشم غذا درست کنم ظرف کثیف بشه اب نیست بخوریم  واقعا ...

چه بد کدوم شهرید مگه?

حتی تو چین و ژاپن و آلمان و...بخاطر کمک به اقتصادشون از کالاهای بی کیفیت ملی شون حمایت کردن اونوقت ما فقط غر میزنیم...لیست تمام برندهای ایرانی بهمراه آدرس مراکز فروش:@irani_bekhah در سروش و ایتا و بله

واقعا خیلی خوبه همه رعایت کنن

امروز رفته بودم آرایشگاه کلی لامپ روشن بود 

کولر گازی و پنکه روشن بود 

حتی تو اتاقهایی که کسی نبود هم کلی بدق روشن بود 

من دائم دقت میکنم برقی اضافه روشن نباشه 

وسایل برقی ساعت اوج روشن نباشه فقط کولرمان دائم روشن هست 

خانه ام تا ساعت ۷ و ۸ بعد از ظهر برق روشن نمیکنم

2706