2733
2734
عنوان

کلینیک پوست، مو و زیبایی دانیان

1894 بازدید | 20 پست

سلام دوستان، این کلینیک متعلق به همسرم و دوستشون هست و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هست

اقوام و دوستانمون که پیشمون اومدن ازکارمون راضی بودن همه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما کار لیزرمونو با بهترین و پیشرفته ترین دستگاههای لیزر واقعا امریکایی(بیشتر کلینیکها دستگاهشون کره ای هست و روش حک آمریکایی چسبونده اند و به شما اعلام میکنند که امریکاییه ، شرکتی که هزش خرید کردیم به خود ما هم همین پیشنهاد رو داد!) انجام میشه

عزیزان گروهی از مهندسان خوش ذوق و خلاق رو ما درکلینیکمون همراه خودمون داریم که تعییرات مورد نظر شما رو بصورت کامپیوتری براتون تصویرسازی میکنند و کمکتون میکنند تا بهترین و زیباترین تغییرات مورد نظرتونو انجام بدید و رضایت کاملی از مداخلات زیباییتون داشته باشید

2738
اره من می شناسم اسمش آلفا خیلی کلینیک خوبیه

من این کلینیکی که میگیدو نمیشناسم ولی یه مرکز خوب  سمت غرب  بهتون معرفی می کنم خدایی کاربلد هستن  . اسمش کلینیکی زیبایی عرفان نیایش هست   کاراشون عالیه 

من خودم تو این کلینیبک کاشت مو انجام دادم ولی تو همه زمینه ها تخصص داشتن  براتون ادرسشو میزارم ایشالا که به دردتون بخوره 

تهران،بزرگراه همت،خیابان کبیری طامه،
خیابان بهار،شماره۱۷،بیمارستان عرفان نیایش اینم شمارشه

۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴-۵-۶

الان اين مركز دانيان كجاست ادرس جديدش ؟ من مشتريشون هستم ١٦ وقت ليزرمه اما اونجا كه بودن ديگه نيستن ساختمون و ريختن من از كجا پيداشون كنم ؟ خودشون كه تماس نمى گيرن با مشترى ها زمان ليزر خواهرم گذشت اصلا زنگ نزدن ادرس جديد بدن

من که هیچکدوم از اینا رو نمی شناسم.. ولی خودم 3 ساله از مراجعین همیشگی کلینیک زیبایی موگه هستم...

و تمام کارهای زیبایی مث تزریق ژل و درمان جای جوش و اینا رو دیدم و خودم ژل لب میزنم و زاویه سازی میکنم پیششون

خیلی خوبه کارشون

2706