2726

سلااااام..عزیزای دلم..من باید ۳۶ هفته بلد بشم و کم کم فعالیت و شروع کنم...امروز باید ۳۶ هفته باشم..رفتم سونو ۳۵ هفته بودم...وزن ۲۶۰۰

چکار کنم😣من دیگه بلند شدم از رخت خواب...سونو رو باید اصل مطلب بگیرم؟☹

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

گیسو جون اون تاریخی که پزشک میده معمولا دقیق تر از سونو هست

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمال داره اشتباه شده باشه دوباره سونو بده

وزن بچت کم نیست؟

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

مرسی بچه ها..من بهداشت میرم..گفتم از تجربیات شما استفاده کنم 🤔🤔

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
احتمال داره اشتباه شده باشه دوباره سونو بده وزن بچت کم نیست؟

انگار نرماله🤔

استراحت مطلق درچه حدبودی

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
مرسی بچه ها..من بهداشت میرم..گفتم از تجربیات شما استفاده کنم 🤔🤔

برا چی بلند شی؟؟؟میخوای طبیعی زایمان کنی؟ فعالیت یهویی احتملل پاره شدن کیسه ابو بالا میبره

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
استراحت مطلق درچه حدبودی

در حد کامل...کوتاهی سرویکس داشتم..پورولوتون و قرص مصرف میکردم..که اون هفته قطع کردم

2706