2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن

157 بازدید | 20 پست

سلام به مامانای مهربون

من دوقلو دختر و پسر دارم که دو سال و سه ماهه ان 

دخترمو از پوشک گرفتم و حدودا دو هفته طول کشید اما بالاخره موفقیت آمیز بود

اما پسرم به هیچ عنوان حاضر نیس بیاد دستشویی حتی بیرون از توالت مثلا تو حموم هم حاضر نیس جیش کنه ، حتی تا ۵ -۶ ساعت هم خودشو نگه میداره و جیش نمیکنه تا اینکه پوشکش میکنم و جیش میکنه دوباره بازش میکنم ، 

شما تا حالا تجربه ای مشابه این نداشتید یا ندیدید؟

من تو شهرمون به هیچ مشاوری دسترسی ندارم 

لطفا کمک کنید

سلام مامان عزیز

منم پسرو میخوام از پوشک بگیرم 

آما اصلا همکاری نمیکنه 1 سال 9 ماهه

پسرا دیرتر جیش و میگن نگران نباش یکم صبرتو بیشتر کن و به پسرت زمان بیشتری بده تا خودش آمادگی شو پیدا کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جیششو نمیگه لج نکن باید زمانش برسه کلا دختر ها از پسرها بهترن تو این مسئله زیاد اصرار نکن خودش بوقتش میگه

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 
2728
وای دختر منم دقیقا مثه پسر شماست  خودش رو نگه میداره تا پوشکش کنم تو لگنم نمیشینه حتی منم موندم ...

برااینه که میترسن عین دخترمن .من جلوش میگفتم جیش دارم بعدمیرفتم دستشویی کارمومیکردم میدیدبعدچندباریادگرفت که بره دستشویی.کلا اولاش میترسیدبره دستشویی

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
برااینه که میترسن عین دخترمن .من جلوش میگفتم جیش دارم بعدمیرفتم دستشویی کارمومیکردم میدیدبعدچندباریا ...

آره میترسه آخع منم نمیزاره برم دستشویی سرش رو مشغول میکنم بعد میرم فک کنم دختر من خیلی خیلی میترسه بهش فرصت میدم تا بفهه که دستشویی ترسناک نیس.شما دخترتون چن سالکی از پوشک باز شد؟

😍
آره میترسه آخع منم نمیزاره برم دستشویی سرش رو مشغول میکنم بعد میرم فک کنم دختر من خیلی خیلی میترسه ب ...

دحترمن 23 ماهشه تقریبایماهه گرفتمش.خییییلی میترسیدحتی ازلگن .اولش میبردمش توحیاط جیش کنه وقتی جیشش میومدمیدیدبدترمیترسیدگریه میکردارجیشش تاکم کم ترسش ریخت

2738
آره میترسه آخع منم نمیزاره برم دستشویی سرش رو مشغول میکنم بعد میرم فک کنم دختر من خیلی خیلی میترسه ب ...

اگه نمیزاره بری دستشویی ازلگن استفاده کن یاازحموم.یااگه بچه ای اطرافت هست ازش بخاه جلودخترت انجام بده ببینه یادبگیره واقعا موثره ترسش میریزه

دحترمن 23 ماهشه تقریبایماهه گرفتمش.خییییلی میترسیدحتی ازلگن .اولش میبردمش توحیاط جیش کنه وقتی جیشش م ...

ممنون گلم بابت راهنماییت. متاسفاته ما حیاط نداریم .باید حوصله کنم تا کم کم بریزه ترسش

😍
ممنون گلم بابت راهنماییت. متاسفاته ما حیاط نداریم .باید حوصله کنم تا کم کم بریزه ترسش

اره یادمیگیره اولاش اینجوریه

سلام مامان عزیز منم پسرو میخوام از پوشک بگیرم  آما اصلا همکاری نمیکنه 1 سال 9 ماهه پسرا دیرت ...

خدا بهم صب بده 

راستش دوقلو خیلی سخته 

اعصابم بهم ریخته س

2706