2726
عنوان

بچه‌ها این چیه جریانش

828 بازدید | 22 پست

‍ متن ارسالی یکی از اعضاء در مورد واکسن هندی پنتاوالان!

♦️لطفا شما اگه امکانشو دارید در مورد این طرح غربالگری واکسن پنتاوالان که دارن تو مراکز بهداشت ها بی سر و صدا از مادران بی اطلاع می گیرند از بچه های ۲ماهه، ببینید جریان چیه.

♦️واقعا بچه ها چه گناهی کردن که باید این واکسنهای عدم تایید شده رو بزنند؟

♦️علیرغم میل باطنیم و اینکه اصلا دوست نداشتم بچمو واکسن ۲ماهگی که واکسن پنتاوالان هست رو بزنم، یک هفته هم از ۲ماهگی دخترم گذشته بود، فقط چون کارت واکسن برا مدرسه اجباریه (طرح های اجباری)، صدقه کنار گذاشتم رفتم همون پایگاه بهداشتی که پرونده داشتم برا بچه های قبلیم، اونجا گفتن که واکسن ۲ماهگی رو نمی زنند باید برم پایگاه مرکزی فلان جای شهر.

♦️دیروز برا واکسن ۲ماهگی دخترم به پایگاه بهداشت مراجعه کردم، با چیزی مواجه شدم خواستم شما رو در جریان قرار بدم .

♦️خلاصه رفتم، اونجا منو فرستادن آزمایشگاه اونجا (درمانگاه نیمه شعبان) دیدم یه فرم رضایت نامه است (هم اجباری است هم رضایت نامه می گیرند 😳😳😳) که دارن از مادرهایی که برای زدن واکسن ۲ماهگی مراجعه کردن پر می کنند، من گفتم من اصلا دوست ندارم این واکسن پنتاوالان رو بزنم می شه بگید واکسنی که دارید اگه وارداتی مال کدوم کشوره؟!

♦️گفتند برای هند است!

♦️کلی درمورد چرایی اجباری بودن واکسن اونجا بحث کردم، از شانس من مسئولشون اومد، بعد گفت یه طرح که از بچه هایی که واکسن پنتاوالان وارداتی کشور هند رو می زنند آزمایش غربالگری می گیرند رایگان (بیش از ۱۰ آزمایش!!!!!) که مشخص بشه این واکسن رو نژاد ایرانی ها!!!!!!! چقدر سازگاری داره!!؟!؟!؟!؟!!؟

♦️واقعا من متعجب بودم، گفتم یعنی بچه های ایرانی موشهای آزمایشگاهی اند که هنوز به سلامت این واکسن شماها اطمینان ندارید دارید این واکسن رو به بچهای معصوم ما می زنید؟!؟!؟!

♦️من واقعا نمی تونم هضم کنم، چرا باید این واکسن رو به بچم بزنم واکسنی که هنوز نمی دونید به بچه ها می سازه یا نه، خلاصه کلی اونجا بحث کردم، آخرشم گفتم لطفا فقط قطره فلج اطفال بچه منو بریزید ولی من واکسن پنتاوالان وارداتی کشور هند رو که دارید از بچها آزمایش غربالگری می گیرید ببینید که می سازه یا نه، نمی زنم، چون مسئولشون دید من دلایلم محکمه، قبول کرد که فقط قطره فلج اطفال رو بریزن و من واکسن رو نزنم، بعد یکی از کارکنانشون گفت خودت می دونی بچتو مدرسه ثبت نام نمی کنند!!

♦️خلاصه کلام من واکسن مشکوک پنتاوالان وارداتی هند رو نزدم و برگشتم، (اما) همه مادرا که مثه من سر و صدا نمی کنند...

همیشه ۱۸ساله هستم  

چقدر مطمئنی این مطلب درسته که پخش کردید؟ماکه بچه هامون این واکسن را زدن مشکلی براشون پیش نیومده چرا ایجاد دلهره مینید

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شايعه پراكني بي اساس صرفااز شبكه هازمجازي مدشده

مردم هزارتا بدبختی دارن این مطالب هم شده سوهان روحشون

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

اولا متنای تلگرامی اصلا مورد اعتماد نیست من نشنیدم اصلا این مورد رو 

دوما اگه نمیدونستید بدونید خیلی از دارو ها که بهمون میگن خارجیه یا هندیه یا برای آسیای شرقی 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

بچه های ما هم همین رو زدن.

ببین یه طرح تولید واکسن ایرانی هست.

میخوان ببینن که واکسن ایرانی بهتر جواب میده یا هندی.آزمایشات علتش همینه.مطمئن باشید که واکسن خطر ناک برای هیچ بچه ای تزریق نمیشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

جدیدا مد شده برگردن به عهد بوق واکسن نمیزنن به بچه هاشون 

یادشون رفته قدیم چهارده تا میزاییدن دو سه تاش میمونده

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

منم همین نگرانی رو دارم چرا ما بایداینقدر واکسن به بچه هامون بزنیم که اصلا نمیدونیم چی هست من که چندتا از اطرافیانم نزدن واکسن به بچه هاشون نمیدونم چیکار کنم 

اگر به واسطه خونم حقی بر گردن دیگران داشته باشم، به خدای کعبه قسم، از مردان بی‌غیرت و زنان بی‌حیانمیگذرم...!"شهید امیرحاج امینی"
میشه یکیتون خلاصشو بگهععه؟؟؟مطلب زیاد بود خوندنم نیومد        

واکسن ۲ماهگی هندیه وبارضایت نامه مادر تزریق میشه بعد ازش آزمایش غربالگری میگیرن که ببینم سازگاری داشته یانه

همیشه ۱۸ساله هستم  
2706