2733
2734
عنوان

راهکار برای پهن و پرپشت کردن ابرو

64561 بازدید | 46 پست

سلام عزیزان .  من برای عروسیم ابروهامو خیلی باریک برداشت و خرابش کرد . (کثافت😤)   البته همون روز خوب بود چون با طراحی که میکنن قشنگ میشه 😛  ولی بعد که شستم صورتمو فهمیدم ای وای چقد ابروم باریک شده! 😲  حالا چکار کنم که به حالت قبل برگرده ؟؟  درست پر نشده مث قبل پهناش خوب باشه .. نامرتب شده انگار ... 🤔 راهی چیزی هس ؟

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که بعد مجبور شدم هاشور کنم دیگه درست نشد

جدددددی ؟؟  ای وااااای نگو ..... 😩😩😩 حالا بدددتر از اون اینه که ما اصن جشن عروسی نداشتیم فقط برا اتلیه و عکس رفتم ارایشگاه و لباس پوشیدم . اخه برا یه عکس ابروهام خرااااب شدن 😢😢

2728

یه مدت بهش دست نزن تا دوباره رشد کنه

روغن کندشم شنیدم خیییلی برای رشد ابرو خوبه

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

حالا حالاها درست نمیشه فقط با قیچی مرتبش کن با موچین اصلن بر ندار

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2738

اگه فقط یک بار برداشته شده تقویت کن پرمیشن. اما اگه بیشترازیکبار باشه دیگه به حالت اولش برنمیگرده.آرایشگر من میگه بعضی موهای ابرو مثل دندونای دائم ماهستن اگه کنده بشن دیگه رشد نمیکنن ولی من بنظرم دوباره پرمیشن

تا دو ماه بر ندار ابروتو دست بهش نزن

بعد از دو ماه فقط دخترونه تمیزش کن

سیر نشیدم اگه بمالی خوب میشه ولی باید حواست باشه خودتو نسوزونی

روغن رزماری و کرچک هم شنیدم

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
جدددددی ؟؟  ای وااااای نگو ..... 😩😩😩 حالا بدددتر از اون اینه که ما اصن جشن عروسی نداشتیم فقط ...

برا یه عکس تموم عکسای آینده ت رو خراب کردی😉😁

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

من شنیدم قرص ال دی رو با یکم آب قاطی کنی یه خمیر مانند به دست میاد واسه رشد ابرو خوبه.جاریم اینکار رو میکنه

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت
خواهرم چهارساله عروسی کرده و از عروسیش به این ور ابروهاش تا به تا شده!! عجیبه که هر چقدرم میزاره پر ...

اره مال منم همون روز خوب بود ولی چچچه فایده. .. اخه ابروهای خودم خیلی پهن و قشنگ بوووووود 😢😢😢😢

سیر رنده کن شبا بزارمیسوزه ولی اثردهیش عالیه

سفیده تخم مرغ هم میگن عالیه 

روغن بادام تلخ خیلی خوبه

ولی سیر خیلی خوبه امتحان کن اثرشو میبینی بزار ی رب باشه روابروت بعدش بشور

بزرگترین مُشکل دنیا اینه کِه؛آدَمای بِدهکار همیشِه طلبکارن👌
من شنیدم قرص ال دی رو با یکم آب قاطی کنی یه خمیر مانند به دست میاد واسه رشد ابرو خوبه.جاریم اینکار ر ...

اینم باید امتحان کنم

2706