2726
عنوان

پروتز لب+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 22719 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان دوست منم لب بالاشو انجام داد من دیدمشواقعا بدم اومد

دوست من که انجام داده انگار وسط لبش ی خط فرورفتگی ایجاد شده افتضاااح شده افتضاح از یک کیلومتری داد میزنه لباش که چیکار کرده

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2728
دوست من که انجام داده انگار وسط لبش ی خط فرورفتگی ایجاد شده افتضاااح شده افتضاح از یک کیلومتری داد م ...

خودشون میگن اون خطو براشون بندازه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

تو يه كليپ عروس لباش خيلي ناز بود بنظر من پروتز كرده الان عكس شو ميذارم..اگه جاي خوب و مطمئن بري و اينكه غير طبيعي پروتز نكني بنظرم چرا كه ن خوب ميشه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
چرا بعضیا انجام میدن لبشون صاف و تپلی و خوشگل میشه بعصیا نه انگار میاد جلو ....چرا واقعا

برا اینکه برا یه عده تزریق نیس. کار گذاری پروتزه یا عمل از زیر بینی که لب و بالا بکشه و جراحی هایی از این دست. البته به فرم لب اصلی هم مربوطه

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           

استارتر عزیز در کل ژل تزریق کردن فرقی نمیکنه به لب گونه صورت هرجا کار نسبتا خطرناکیه احتمال عفونت توش بالاست 

یکی از اقوام ما بیمار شده بود دکتر نمونده بود که این نره عفونت کل بدنشو گرفته بود کلی هم خرج کرد دکترا نمیتونستن تشخیص بدن اخر گفتن سرطانه در نهایی این دکتر اون دکتر کاشف به عمل اومد که خانم تزریق ژل انجام داده و اون ژل باعث عفونت شده  در اخر سلامتیشو به دست اورد ولی با سختی

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2706