2703
2553
عنوان

تولدهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 42 پست

استارتر اينهمه ايده ميديم خب يه واكنشي نشون بده گلم 😑

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه کیکه همسرت بده روش عکسه با مزشو روش بزنن واسه شامم ژله بستنی درست کن و شامی که دوس داره 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
2720
واسه کیکه همسرت بده روش عکسه با مزشو روش بزنن واسه شامم ژله بستنی درست کن و شامی که دوس داره 

آره عکس خودشو تو فکرم بود.ولی نمیدونم کدوم عکسشو

زندگیه منی تو...... 
2714
با چسب قطره اي ميچسبه واقعا؟ 

اره یه چسباییی هست که خارجیه با اون همه جی میجسبه حتی اگه اون چسبم نچسبید با چسب شیشه ای بچسبونین همین که هندونه رو دید حتی چسبشم دید تعجب میکنه میگه این جیه و میبردش 😛 میبینه توش کادوعه

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
قرمه سبزی.وتمام❤

گشنمه😖😖😖 پروفايلت😤😤 قرمه سبزي😭😭😭

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بنظر من زیاد سخت نگیر هرچی راحت تره درست کن وقتتو زیاد نگیره با بچه اذیت نشی، کیک و کادوشم که میخری و حله

فقط از نظر من تولد که توش بادکنک نباشه تولد نیس.... یکم از این جینگولی وینگولیا بریز تو خونه تون که یکم جو تولد بگیره. وگرنه بخوای بری دنبال تم و اینا بگردی سخت میشه برات... هرچقد مقدوره انجام بده همسرتم درک میکنه و همین که یادت بود و براش وقت گذاشتی خوشحال میشه، خیلی سخت نگیر عزیزم

اره یه چسباییی هست که خارجیه با اون همه جی میجسبه حتی اگه اون چسبم نچسبید با چسب شیشه ای بچسبونین هم ...

ايول 👍😸😸

2706