2726
عنوان

تولدهمسرم

402 بازدید | 42 پست

28تیر تولد همسرم هست دو تا بچه دارم و مخم هنگه و مطمئنم نمی رسم به کاران

شوهرم صبح می ره 2ناهار میاد3میره8میاد

ایده بدید من چیکار کنم

😐

کیک چی سفارش بدم

کلا هیچی نمیدونم

زندگیه منی تو...... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کیک طرح سیبیل یا پیراهن مردونه با کروات ژله و دسر طالبی درست کن تم سیبیل بخر شربت البالو،غذا هم الویه و کشک و بادمجان،سالاد ماکارونی خوبه

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

اگه وقت نداري و نميتوني ب كارات برسي هديه شو با دسته گل  و يه كارت تبريك زيبا و يه جمله از طرف خودت و بچه ها با پيك بفرس محل كارش اگه همكار هم داره يه جعبه شيريني هم بخر بفرست همه رو باهم حتمااا سوپرايز ميشه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
کیک طرح سیبیل یا پیراهن مردونه با کروات ژله و دسر طالبی درست کن تم سیبیل بخر شربت البالو،غذا هم الوی ...

ممنون عالی بود

فقط کشک بادمجان حذف میشه

زندگیه منی تو...... 

منم فردا تولد شوهرمه ولی چون باردارم انچنانی نمیگیرم یه کیک و کادو میگیرم میرم سر کارش اونجا از قبل با همکاراش هماهنگ کردم.شما یه کیک با عکس خودش براش بگیر با یه کادو جشن دو نفر بگیرین اذیتم نشی یه شام خوشمزه ام بپز براش.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
ممنون عالی بود فقط کشک بادمجان حذف میشه

خواهش میکنم عزیزم ایشالا سالیان سال سایه اش بالا سرتون باشه و کنار هم خوش بخت باشین تولدشون مبارک😊

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

یه دونه هندونه بخر بعد از وسط نصفش کن توشو خالی کن و خسک  کادو براش بخر بزا تو یه نایلونی بعد بزا وسطه دوتا هندونه بعد با چسب قطری دو طرفه هندونه رو بجسبون بعد شب که شد به همسرت بگو هندونه خریدم بیا ببرش   همینکه شوهرت هندونه رو با چاقو میبرید تو همزمان برو اشمزخونه گفت عه این دیگه جی و اینا بعد یهو با کیک بیا بگو تولدت مبارک 😍😍😍😍 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

ميتوني يه هديه بگيري بعد از قبلشم هماهنگ كني با يه رستوران وكيك رو هم از قبل به رستوران ببريد و اونجا هديشو بدي،من كه ميخوام اينكارو كنم😄

لطفاواسه سلامتي ني ني تودلم يه⬅️صلوات➡️ بفرستيد😘
یه دونه هندونه بخر بعد از وسط نصفش کن توشو خالی کن و خسک  کادو براش بخر بزا تو یه نایلونی بعد ب ...

با چسب قطره اي ميچسبه واقعا؟ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706