744
44
عنوان

تولدهمسرم

375 بازدید | 42 پست

28تیر تولد همسرم هست دو تا بچه دارم و مخم هنگه و مطمئنم نمی رسم به کاران

شوهرم صبح می ره 2ناهار میاد3میره8میاد

ایده بدید من چیکار کنم

😐

کیک چی سفارش بدم

کلا هیچی نمیدونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه. 31 شهریور

792

اگه وقت نداري و نميتوني ب كارات برسي هديه شو با دسته گل  و يه كارت تبريك زيبا و يه جمله از طرف خودت و بچه ها با پيك بفرس محل كارش اگه همكار هم داره يه جعبه شيريني هم بخر بفرست همه رو باهم حتمااا سوپرايز ميشه 

...وعشق اولين و تنهاترين راه نجات بشريت.
کیک طرح سیبیل یا پیراهن مردونه با کروات ژله و دسر طالبی درست کن تم سیبیل بخر شربت البالو،غذا هم الوی ...

ممنون عالی بود

فقط کشک بادمجان حذف میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه. 31 شهریور

منم فردا تولد شوهرمه ولی چون باردارم انچنانی نمیگیرم یه کیک و کادو میگیرم میرم سر کارش اونجا از قبل با همکاراش هماهنگ کردم.شما یه کیک با عکس خودش براش بگیر با یه کادو جشن دو نفر بگیرین اذیتم نشی یه شام خوشمزه ام بپز براش.

هر کس بد ما به خلق گوید /ما دیده به بد نمیخراشیم/ما خوبی اوبه خلق گویم /تا هردو دروغ گفته باشیم.
737

یه دونه هندونه بخر بعد از وسط نصفش کن توشو خالی کن و خسک  کادو براش بخر بزا تو یه نایلونی بعد بزا وسطه دوتا هندونه بعد با چسب قطری دو طرفه هندونه رو بجسبون بعد شب که شد به همسرت بگو هندونه خریدم بیا ببرش   همینکه شوهرت هندونه رو با چاقو میبرید تو همزمان برو اشمزخونه گفت عه این دیگه جی و اینا بعد یهو با کیک بیا بگو تولدت مبارک 😍😍😍😍 

هرکی لایکم کنه کچل بشه 😯 لایک نکن خواهر   

ميتوني يه هديه بگيري بعد از قبلشم هماهنگ كني با يه رستوران وكيك رو هم از قبل به رستوران ببريد و اونجا هديشو بدي،من كه ميخوام اينكارو كنم😄

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاواسه سلامتي ني ني تودلم يه⬅️صلوات➡️ بفرستيد😘
767
یه دونه هندونه بخر بعد از وسط نصفش کن توشو خالی کن و خسک  کادو براش بخر بزا تو یه نایلونی بعد ب ...

ایده باحالی بووود

دخـتــَــر کـه بــاشیمیـدونـی اَوّلــــیـن عِشــق زنـدگیـتــ پـــِدرتـهدخـتــَــر کـه بــآشی میـدونـی مُحکــَم تــَریـن پَنــآهگــاه دنیــآآغــوش گــَرم پـــِدرتـهدخـتــَــر کـه بــآشی میـدونـی مــَردانــه تـَریـن دستــیکـه مـیتونی تو دستـِـت بگیـــری ودیگـه اَز هـــیچی نَتــَرسیدســــتای گَرم وَ مِهـــــرَبون پـــِدرتـههَر کـجای دنیـا هم بـــاشیچه بـاشه چـه نبــاشهقَویتــریـن فِرشتــه ی نِگهبـــان پـــِدرته                                                                                   خدا جونم من فقط بابامو تو این روزای سخت به تو میسپارم  
757