2726
عنوان

رفتم سونوگرافي ضربان قلب نداشت

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 59 پست
اولين سونوم بود

اولا که امید به خدا

انشالله هر چی خیر باشه پیش بیاد و اگه بچه سالمه به امید خدا برات بمونه

انشالله که تا دو هفته دیگه قلبش رو می بینی، امیدت به خدا

ولی یک درصد هم اگه نشد ، به خودت بگو خدا خواسته و اصلا نا مید نشو

این قضیه الان خیلی طبیعیه و برای خیلی ها پیش میاد

منم ماه پیش بچه ام تو پنج هفته قلبش ۱۱۰ تا میزد و تو شش هفته متوقف شد و سقط کردم

الانم به خدای مهربونم امید دارم و انشالله زیر نظر دکترها بازم اقدام می کنم

خدا به ما هم حق مادر شدن داده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو هفته ۶ رفتم و دکتر گفت یه هفته دیگه بیا تشکیل نشد سقط کنم و خطرناک  هرچی التماس کردم حداقل بنویس برای دو هفته دیگه گفت نه 

من هم نرفتم گفتم هرچی میخواد بزار بشه چون شنیده بودم هرچی قلب دیرتر تشکیل بشه یعنی مغز زودتر تشکیل میشه و بچه باهوش تره و تا سه ماهگی هم برای تشکیل قلب وقت هست گذاشتم هفته ۹ رفتم اونم نمیخواستم برم فقط بخاطر آزمایشهای غربالگری اول رفتم اگر هم تشکیل نشده بود تا هفته ۱۲ حتما صبر میکردم 

الان شما هم نه نگران شو و نه نا امید 😍😍😍😍

بعضی دکترها بی سوادن

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
بيست و شش ارديبهشت اخرين پريودم بود ميشه چند هفته دستگاه سونو گفت شيش هفته

بستگی به لقاحت داره 

شاید دیرتر نطفه بسته شده گلم.

مطمن باش زوده هنوز.غصه نخور

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور❤️
2728
منم تو هفته ۶ رفتم و دکتر گفت یه هفته دیگه بیا تشکیل نشد سقط کنم و خطرناک  هرچی التماس کردم حدا ...

بعد اگه اون موقع هم تشكيل نشده باشه چي؟يك در هزار همچين چيزي پيش مياد كه همچين اتفاقي بيوفته اگه ماه بارداريم بره بالاتر مجبور به كورتاژ ميشم

شما لك بيني هم داشتي؟

بعد اگه اون موقع هم تشكيل نشده باشه چي؟يك در هزار همچين چيزي پيش مياد كه همچين اتفاقي بيوفته اگه ماه ...

من نه لک بینی نداشتم ولی دکتر منم ترسوند انقدری که اگه بخاطر غربالگری اول مجبور نبودم برم سونو نمیرفتم شما لک بینی داری؟

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟

من شنیدم به بچه هایی که خیلی باهوشن میگن قلب نداره و تشکیل نشده . میگن اصلا سقط نکنین .جنینی که قلب نداشته باشه خود به خود دفع میشه . میگن به بجه هایی که میگن قلب نداره خیلی باهوشن 

2706