2737
2734

من امروز اولین باري بود که رفتم کلاس خیاطی کلا دورش بیست جلسه اس که تو این بیست جلسه در حد مانتو شلوار کت وشلوار و سه چهارتا دامن یاد میدن.یه روشی هست به نام مولر بنظرتون خوبه بعد دوره برم اونو هم یاد بگیرم ياهمين روش الگو کشی ساده خوبه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

روش خانم سیماعمرانی فوق العادست اسمش یادم رفته روششو من بدون اینکه حتی یه جلسه کلاس برم بادیدن فیلم هاشون الان رقم به رقم مانتو میدوزم

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2738

[QUOTE=64007481]مولر عالیه....بهترین روشه...لباس ها شیک و بدون عیب درمیاد[/QUOTهزينه اش هم عالیه صد تومان واسه این بیست جلسه میگیره پنج جلسه هم که الگو کشی مولر یاد میده هزینه اش سی وپنج هزاره

روش خانم سیماعمرانی فوق العادست اسمش یادم رفته روششو من بدون اینکه حتی یه جلسه کلاس برم بادیدن فیلم ...

راس میگی؟؟؟

من مربیم رفته از محله مون 

عزا گرفتم بقیه رو چطور یاد بگیرم 

الان فقط مانتو  تونیک شومیز و بلیز بلدم‌

با دامنها که پایه ان 

بقیه ش موند دیگه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
روش خانم سیماعمرانی فوق العادست اسمش یادم رفته روششو من بدون اینکه حتی یه جلسه کلاس برم بادیدن فیلم ...

ایشون کانال دارن ؟؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2706